Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – Avustralya, ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Kim Farrant

Filmin Oyuncuları: Luke Evans, Noomi Rapace, Rachel Gordon, Richard Roxburgh, Yvonne Strahovski

Filmin Süresi: 98 Dakika

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Fragman İzle

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Özet ve Detaylar

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Lizzie, kocasından boşanmak üzere olan bir kadındır. Lizzie ve kocası ayrı yaşamakta, 11 yaşındaki oğulları Thomas ise bir hafta annesinde, bir hafta babasında kalmaktadır. Lizzie, oğlu Thomas ile gittiği bir partide Lola isminde güzel bir kız görür. Bu kızı kendi kızına benzetir. Oğlundan kızın ailesi hakkında bilgiler alır. Lizzie, yedi yıl önce hastanede doğum yaptıktan sonra çıkan yangında kızını kaybetmiştir.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Bu olayın bunalımını atamadığından yıllarca tedavi görmüş, hatta hastanede de yatmıştır. Hastaneden çıktıktan sonra bütün her şeyini oğluna vermeye çalışmaktadır. Fakat Lola’yı gördükten sonra bütün vaktini bu kız almaya başlamıştır. İlk önce kızın ailesi ile yakınlaşma yolu arar. Bu iş için Lola’nın abisi ile oğlu Thomas’ın aynı sınıfta olmasını kullanarak. Onların evinin önünden geçerler, tesadüf eseri gibi görünen bu karşılaşma sırasında, Thomas, evin oğlu ile oynamak isteyince izin verir. Böylece aile ile bir bağlantı kurmuş olur.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Daha sonraları ise Lola’nın ailesi taşınacak olduklarından evlerini satılığa çıkartırlar. Lizzie bu evi alabileceğini söyleyerek, ailenin içine girmeye başlar. Esasında evi alacak ne parası ne de böyle bir amacı vardır. Tek derdi Lola’yı görmektir. Bu küçük kızın kendi kızı olduğunu düşünmektedir. Bu küçük kızla ilgilenmeye başladığından beri ilaçlarını da kullanmayı bırakmıştır. Lola’nın annesi, lizzie’nin ailenin bu kadar içine girmesinden aşırı derecede rahatsız olmaya başlar. Bu yüzden evin kapılarını kilitlemede, evin alarm sistemini sürekli kurmaktadır. Bu önlemleri almasına rağmen Lizzie, Lola’yı görmek için kendine fırsatlar yaratmaktadır.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Yine Lola’yı görmek için gittiği bir gün, oğlu Thomas’ı okuldan almayı unutur. Thomas’ı babası okuldan alır. Lizzie eve geldiğinde oğlu, kocası, babası ve annesini evde görür. Kocası durumu ona anlatır ve bundan sonra Thomas’ın kendisinde kalacağını söylemektedir. Lizzie, evdekilere Lola’dan söz eder. Bu kızın kendi kızı olduğunu iddia eder. Evdekiler onun delirdiğini düşünmekte ve hastaneye yeniden yatmasını söylerler. Lizzie, hastanede yatmayı kabul etmez. Oğlu Thomas babasında kalmaya başlamıştır. Lizzie, Lola’nın kızı olduğu iddiasını ispatlamak için çalışmalar yapar. Lizzie, Lola konusunda haklı mıdır? Bu konuda neler yapacak? Sorularına ve daha fazlasını cevap bulabilmek için, sitemizden Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Filminden Kareler

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR