Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Geniş Aile Komşu Kızı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Cüneyt İnay

Filmin Oyuncuları: Bülent Çolak, Emre Altuğ, Mine Teber, Rojda Demirer, Ufuk Özkan

Filmin Süresi: 100 Dakika

Geniş Aile Komşu Kızı Fragman İzle

Geniş Aile Komşu Kızı Özet ve Detaylar

Geniş Aile Komşu Kızı filmi Cevahir’in sevdiği kadın Zeynep’e kavuşmak için girdiği maceraları konu olarak işliyor. Cevahir, düzensiz ve serseri hayatını bırakmıştır. Kendine Ulvi ile birlikte bir oto yıkama yeri açmıştır. Burada araba ve halı yıkama işi yapmaktadır. Eski sevgilisi Zeynep mahalleye taşınmış bir eczane açmıştır. İşlerini yoluna koyan Cevahir için artık, Zeynep ile arasında bir sorun kalmamıştır. Fakat hiç ummadıkları bir sorun çıkmıştır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde;  Zeynep’in abisi Katip, sözde Nebil ile evlenmesini vasiyet etmiştir. Nebil, zengin bir ailenin sorunlu bir çocuğudur. Küçük yaştan beri Zeynep’e takıntılı olan ve sürekli peşinde olan bir adamdır. Zeynep bu evlilik işini hiç istememektedir. Ancak abisinin de vasiyetini çiğnemek istememektedir. Eğer bu evlilikten Nebil vaz geçerse vasiyeti çiğnememiş olacaktır. Bu yüzden Cevahir’den yardım ister. Geniş Aile, Zeynep’e yardım etmeyi kabul eder. Yapacakları iş Nebil’i bu evlilikten vaz geçirmek için uğraşacaklardır. Cevahir ve arkadaşları olmadık adetler icat ederek, Nebil’i bayağı zorlarlar. Ancak Nebil, Zeynep’ten vaz geçmez.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde;  Nebil ile ailesi Zeynep’i istemeye gelmiştir. Geniş Aile tam kadro bu isteme törenindedir. İsteme töreninde Geniş Aile, Nebil’in ailesini yıldırır ve kaçırır. Fakat Nebil halen Zeynep’ten vaz geçmemiştir. İlk önce ayak altında dolanan ve evliliğe engel olmaya çalışan Cevahir’i kurduğu tuzak ile hapse attırır. Böylece Cevahir, Zeynep’in gözünden düşmüş olacaktır. Zeynep böylece kendisi ile evlenmeyi kabul edecektir. Cevahir ve Ulvi hapiste fazla kalmazlar. Bulundukları koğuştakiler, hapishane duvarını patlatıp kaçarlar. Ulvi’de peşlerinden kaçınca, Cevahir mecburen kaçmak zorunda kalır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde;  Zeynep Cevahir’in uslanmayacağına kanaat getirir. Bu yüzden Nebil ile evlenip abisinin vasiyetini yerine getirmeye karar verir. Hapisten kaçan Cevahir ve Ulvi’nin peşine polis ve Kadın gardiyan görevlisi Cevriye düşmüştür. Cevahir ile Ulvi suçsuzluklarını kanıtlamanın yolunu ararken, Zeynep’in düğünü olacağını öğrenirler. Artık hem yakalanmamaları lazımdır. Hem de düğüne engel olmaları lazımdır. Cevahir ve Ulvi suçsuz olduklarını ispatlayacaklar mı? Nebil ile Zeynep’in evlenmesine engel olabilecekler mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden  Geniş Aile Komşu Kızı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde, full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

.Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Geniş Aile Komşu Kızı Filminden Kareler

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.38 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR