Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

En İyi 50 WordPress Temaları 2018

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

En İyi 50 WordPress Temaları 2018 ve Nasıl Yüklenir?

Temel olarak, WordPress Tema sistemi, web günlüğünüzü “ciltlemek” için bir yoldur. Yine de, sadece bir “cildi” değil. Sitenizi ciltlemek sadece tasarımın değiştiğini ima eder. WordPress Temaları, web sitenizdeki materyalin görünümü ve sunumu üzerinde çok daha fazla kontrol sağlayabilir

Bir WordPress Teması, bir weblog için temel bir birleştirici tasarıma sahip bir grafik arabirim üretmek için birlikte çalışan dosya koleksiyonudur. Bu dosyalara şablon dosyaları denir . Tema, sitenin görüntülenme biçimini, altta yatan yazılımı değiştirmeden değiştirir. Temalar, özelleştirilmiş şablon dosyalarını, resim dosyalarını ( * .jpg , * .gif ), stil sayfalarını ( * .css ), özel Sayfaları ve gerekli kod dosyalarını ( * .php ) içerebilir . Şablon dosyalarına giriş için bkz . Şablonlara Girme .

Peynir ve araçlar hakkında çok şey yazdığını varsayalım. WordPress Loop ve şablon dosyalarının kullanımı sayesinde, Peynir kategori yazılarınızı, Gadgets kategori gönderilerinizden farklı görünecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Sitenizde farklı sayfaların ve kategorilerin nasıl göründüğüne dair bu güçlü denetim sayesinde, yalnızca hayal gücünüzle sınırlanırsınız. Farklı kategoriler veya mesajlar için farklı Temaların nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için bkz. The Loop in Action ve Kategori Şablonları .

Yeni Temalar Alın

WordPress Tema Dizini kontrol ve denetlenir ve indirmek için ücretsizdir edilmiştir WordPress Temalar için resmi sitesidir. Site, tür ve stile göre arama yeteneğine sahiptir ve Tema’nın sayfa görüntüleme öğelerinin bir tanıtımını sunar.

Temaları Kullanma

WordPress şu anda üç tema ile birlikte gelir: varsayılan Yirmi On beş tema ve önceki varsayılanlar Yirmi On Dört tema ve Yirmi Onüç tema . Görünüm yöneticisi panelini kullanarak Temalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Tema dizinine eklediğiniz temalar, Yönetim EkranıGörünüm > Temalar’da ek seçimler olarak görünecektir .

Yeni Temalar Ekleme

 • Görünüm Paneli

WordPress yüklemenizle çalışacak pek çok Tema var. Yüklemekte olduğunuz Tema yönergeler sağlarsa, Temanın başarılı bir şekilde yüklenmesi için bu talimatları okuduğunuzdan ve bu yönergeleri uyguladığınızdan emin olun. Tema geliştiricilerin kendi Temaları için yükleme talimatları sağlamaları önerilir çünkü Temalar, burada yer alan temel kurulum adımlarından daha fazla adım gerektirebilecek özel isteğe bağlı işlevler sağlayabilir. Temanızı verilen talimatları izledikten sonra çalışmazsa, lütfen yardım için Tema yazarı ile iletişime geçin.

 • Yönetim Panellerini Kullanarak Yeni Temalar Ekleme

Görünümler alt menüsünde Yeni Temalar Ekle seçeneğini kullanarak Temaları doğrudan blog’unuza indirebilirsiniz.

 1. WordPress Yönetim Panellerine giriş yapın.
 2. Seç Görünüm panelini, ardından Temalar .
 3. Yeni ekle’yi seçin.
 4. Kullanmak istediğiniz bir temayı bulmak için Arama veya Filtre seçeneklerini kullanın.
 5. Temayı Blog’unuza yüklemek için Temayı önizlemek veya Hemen Yükle bağlantısını tıklamak için Önizleme bağlantısına tıklayın.
 6. Ya da daha önce bilgisayarınıza yüklediğiniz bir Temanın sıkıştırılmış kopyasını yüklemek için üst bağlantılar satırındaki Yükle bağlantısını kullanın.
 • CPanel kullanarak Yeni Temalar Ekleme

Ev sahibi cPanel kontrol panelini sunuyorsa ve Tema dosyaları bir .zip veya .gz arşivindeyse, bu talimatları izleyin. Not: İndirdiğiniz Tema, tüm Tema dosyalarının bulunduğu bir klasörü içeren sıkıştırılmış ( .zip ) bir dosya olduğunu varsayar .

 1. Tema .zipdosyasını yerel makinenize indirin.
 2. CPanel Dosya Yöneticisi’nde Temalar klasörünüze gidin. WordPress’iniz web sunucunuzun belge kök klasörüne yüklüyse, “public_html / wp-content / themes” e gidecekseniz ve wordpress denilen bir alt klasöre WordPress yüklü iseniz “public_html / wordpress / wp-content / themes”.
 3. CPanel File Manager’daki Temalar klasörüne gittikten sonra, Dosya yükle’ye tıklayın ve 1. Adımda kaydettiğiniz .zipdosyasını yükleyin .
 4. .zipdosyası yüklendikten sonra, cPanel’de o dosyanın adını tıklayın, sonra sağdaki panelde “Dosya İçeriklerini Ayıkla” ya tıklayın ve bu .zip dosyası sıkıştırılmayacaktır.
 5. Yeni Temanın seçilmesi için aşağıdaki talimatlarıizleyin .
 • Yeni Temaları Manuel Olarak Ekleme (FTP)

WordPress yüklemenize yeni bir Tema eklemek için aşağıdaki temel adımları izleyin:

 1. Tema arşivini indirin ve içerdiği dosyaları ayıklayın. Bu dosyaları ayıklarken arşivdeki dizin yapısını korumanız gerekebilir. Tema yazarı tarafından sağlanan yönergeleri izleyin.
 2. Ana bilgisayar web sunucunuza erişmek için bir FTP istemcisikullanarak , Temanızı WordPress tarafından sağlanan wp-content / themes dizinine kaydetmek için bir dizin oluşturun . Örneğin, Test adlı bir Tema , wp-content / themes / test içinde olmalıdır . Temanız bu dizini arşivin bir parçası olarak sağlayabilir.
 3. Tema dosyalarını ana sunucunuzdaki yeni dizine yükleyin.
 4. Yeni Temanın seçilmesi için aşağıdaki talimatlarıizleyin .
 • Aktif Temayı Seçme

Siteniz için bir Tema seçmek için:

 1. WordPress Yönetim Panellerine giriş yapın.
 2. Seç Görünümpanelini, ardından Temalar .
 3. Temalar panelinde, ilgilendiğiniz Tema için Temanın küçük resmi üzerinde gezinin ve bu temanın seçeneklerini görün.
 4. Tema Ayrıntılarını tıklayarak herhangi bir tema hakkında daha fazla bilgi görüntüleyebilirsiniz.
 5. Herhangi bir Temanın canlı önizlemesi (blogunuzun içeriğini kullanarak) Canlı Önizleme’ye tıklayarak görülebilir.
 6. Temayı etkinleştirmekiçin Etkinleştir düğmesine tıklayın.

Seçiminiz hemen aktif hale gelecektir.

Not: Tema Önizleme boşsa, do not ayrıca soruşturma olmadan yeni Tema etkinleştirmek. Aksi halde siteniz doğru görüntülenmeyebilir.

En İyi WordPress Temaları 2018

 1. Multinews WordPress Teması 


  Multinews wordpress teması hem magazin yönlü hemde haber sitelerine uygun çok iyi kullanışlı bir temadır. En hızlı wordpress tema editörümüzün seçimine göre bu temadır. Yukarıda ki link üzerinden demosunu inceleyebilir veya indirebilirsiniz.

 2. Newspaper WordPress Teması

  Newspaper bir çok alanda blog sitelerinize yönelik ortalama +50 tasarım seçeneği sunar ve sizlere kolaylık sağlar. Biraz index alma hızı yavaş olduğu söylense de seo olarak da google bu wordpress temasını çok seviyor.
 3. Jupiter WordPress Teması
  Jupiter wordpress tema ile çok çeşitli tasarımlar oluşturabilir ve keyif alabileceğiniz profesyonel blog siteleri oluşturabilirsiniz. Link üzerinden temayı inceleyebilir veya indirebilirsiniz.
 4. Avada WordPress Teması

  Avada wordpress teması ile sosyal medya kullanıcılarına en çok tavsiye edeceğimiz ve şuan tema sıralamalarında haftanın 1.si olan bir temadır. Sosyal medya kullanıcıları profilleri için güzel bloglar oluşturmak veya ürünlerini görsel olarak da sergilemek isterlerse bu tema tam size göre.
 5. İddaa Kupon Tahmin WordPress Teması 


  İddaa kupon tahmin wordpress teması ile eğer bir kupon tahmini yapıyorsanız ve bunu sizi takip edenlere bir blog veya profesyonel bir ortamda paylaşmak istiyorsanız tam sizi göre. Canlı skor ve lig takiplerinin de yapıalcağı bir temadır.

 6. Doktor Sitesi WordPress Teması 


  Doktor sitesi wordpress teması ile sağlık alanında çok iyi siteler yapabilirsiniz. Randevu sitemine kadar herşey içerisinde mevcuttur ve en hızlı index alan doktor wordpress temasıdır. Listemizde en iyi wordpress temaları 2018 yılında yer almayı başarmıştır.

 7. Vakıf Sitesi WordPress Teması 


  Bir vakıf kuruluşu iseniz veya bir vakıf kuruluşuna web sitesi yapmak istiyorsanız tam size göre bir tema. İsterseniz bağış dahi alabilme özelliği olan bu wordpress tema ile çok kurumsal bir sayfa oluşturabilir ve tek sayfa üzerinde tüm sosyal etkinliklerinizi rahatça anlatabilirsiniz.

 8. Web Tasarım Ajansı WordPress Teması

  Web tasarım ajansı wordpress teması sizlere +150 çeşit tasarım sunar ve web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Profesyonel bir web tasarım ajansı web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçim olacaktır.
 9. Seo Ayarları ve Paket Satışları WordPress Teması
  Seo işleri ile ilgileniyorsanız ve profesyonel şık bir site yapmak istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir temadır. Dilerseniz link üzerinden sayfamızdan indirebilir ve demos siteyi inceleyebilirsiniz.
 10. Showcase v1.0.9 Vitrin WordPress Slayt Teması

En İyi 50 WordPress Temaları 2018 BENZER İÇERİKLER
En İyi 50 WordPress Temaları 2018 YAPILAN YORUMLAR