Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gece Kuşu - Late Night Sansürsüz Full İndir

Gece Kuşu – Late Night Sansürsüz Full İndir

Gece Kuşu - Late Night Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Gece Kuşu – Late Night

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Nisha Ganatra

Filmin Oyuncuları: Blake DeLong, Emma Thompson, John Early, Mindy Kaling, Paul Walter Hauser

Filmin Süresi: 102 Dakika

Gece Kuşu – Late Night Fragman İzle

Gece Kuşu – Late Night Özet ve Detaylar

Bir talk show sunucusu olan Katherine Newbury kadın düşmanı olarak bilinmektedir. Gece yarısı sunuculuk yaptığı için gece kuşu olarak bilinir. Komedi alanında iddialı bir yapım izlemek isteyenler için Gece Kuşu full indir seçenekleri ile indirilebilecek ve gülme krizleri içerisinde izlenebilecek bir yapıt olması nedeniyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden tam not almıştır.

Talk show programlarının efsanevi sunucusu olan Katherine’nin kadınlardan nefret ettiği düşüncesi hâkimdir. Kariyerinde zirveye yerleşmiş olan sunucu kadınlardan nefret etmediğini kanıtlamak için yola koyulur. Çıkan iddiaların kariyerine zarar vereceğini düşünen ünlü sunucu söylentilerin asılsız olduğunu kanıtlamak üzere tüm ekibini baştan aşağı yeniler. Hepsi beyaz erkeklerden oluşan ekibine bir kadın çalışan eklemeye karar verir.

Ofis Ortamı Şenleniyor

Yazarlardan oluşan ekibine bir kadın ekleyen Newbury çok sayıda kişi ile görüştükten sonra, daha önce kimya tesislerinde kalite kontrol görevi yapan siyahi ırktan bir kadın olan Molly’i işe alır. Yeni işinde başarıyı hedefleyen Molly var gücüyle çalışmaya başlar ve kısa sürede üstün başarılar elde etmeye başlar.

Ofis ortamına eşitlik getirsin diye düşünülerek işe alınan Molly bu misyonunun farkında olarak ama üstün bir gayretle çalışır ve kısa sürede düşüş yaşayan talk showun izlenme oranlarının artmasına neden olur. Molly’nin komik olaylarıyla bezenmiş Gece Kuşu full indir seçenekleri ile sizleri bekliyor. 1 saat 43 dakikalı hiç düşmeyen bir komedi ile keyif dolu anlar sizleri bekliyor olacak.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gece Kuşu – Late Night Filminden Kareler

Gece Kuşu - Late Night Sansürsüz Full İndir

Gece Kuşu - Late Night Sansürsüz Full İndir

Gece Kuşu - Late Night Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 8.82 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gece Kuşu – Late Night Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR