Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Gamonya: Hayaller Ülkesi

Filmin Türü: Fantastik, Macera

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Tuğçe Soysop

Filmin Oyuncuları: Ahmet Rıfat Şungar, Ali Uyandıran, Berat Efe Parlar, Burcu Altın, Eda Döğer

Filmin Süresi: 104 Dakika

Gamonya: Hayaller Ülkesi Fragman İzle

Gamonya: Hayaller Ülkesi Özet ve Detaylar

Türk yapı fantastik macera filmi ile sevenlerine yeni sürprizlerin kapılarını aralayan Gamonya Hayaller Ülkesi filmi 2020 yapımları arasında oldukça iddialı bir yerde. Özellikle çocukların büyük beğenisini toplayacak olan filmin yönetmenliğini pek çok başarılı filme imzasını atmış olan Tuğçe Soysap üstlenmiş. Başrollerini Berat Efe Parlar, Eda Doger ve Ahmet Rıfkı Sungar’ın paylaştıkları filmde gizemli bir dünya olan Gamonya’nın gözcülüğüne getirilen Umut’un başından geçenleri anlatan eğlencenin hiç düşmediği bir film sevenlerin beğenilerine sunulmuş durumda.

Dedesi Ahmet ile yaşayan Umut’un gizemli ülke Gamonya halkı tarafından göreve layık görülmesi üzerine başlarına gelen olaylar zincirini tüm aile birlikte zevkle izleyebilecek ve çok keyif alacaksınız. Umut ülkede nelerle karşılaşacak merakla izleyip görmelisiniz. Gamonya umutsuz çocuklara hayal üreten bir yerdir. Dedesinin yaşamış olduğu kaza sonucu umut etmeyi unutan kahramanımız da bu büyülü ülke sayesinde tekrar umut etmeyi öğrenmeye başlayacaktır. 1 saat 44 dakikalık film boyunca hiç düşmeyen bir enerji ve mutluluk gözlenmesi gayet normaldir. Sizlerde patlamış mısırlar eşliğinde keyifli anlar yaşamak için tüm aile Gamonya Hayaller Ülkesi filmini izleyebilir ve Umutsuzluğun aslında bir seçenek olmadığını, umut ederek her şeyin üstesinden gelinebileceğini keşfedin. Çocuklarınıza güvenle izletebileceğiniz bir film olan Gamonya ile ailecek keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Bu tarz çocuk filmlerinin yapılmasını desteklemek adına filmi sevdiklerinizle paylaşmayı unutmamalısınız.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gamonya: Hayaller Ülkesi Filminden Kareler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.96 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR