Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fractured Sansürsüz İndir

Fractured Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Fractured

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Brad Anderson

Filmin Oyuncuları: Adjoa Andoh, Lily Rabe, Sam Worthington, Stephanie Sy, Stephen Tobolowsky

Filmin Süresi: 100 Dakika

Fractured Fragman İzle

Fractured Özet ve Detaylar

Ray Monroe, eşi Joanne ve kızları ile birlikte Minneapolis’e doğru yola çıkarlar. Yolculuk esnasında Ray ile Joanne hafif tartışırlar. Ancak büyütülecek br sorun yoktur. Yolda harabe bir marketten bir şeyler alırlar. Sonra yeniden yola çıkarlar. Yolda küçük kız tuvalete gitmesi gerektiğini söyler. Ray, inşaat halindeki bir benzin istasyonuna girer. Burada küçük kıza köpek saldırmak üzeredir. Küçük kız geri geri giderken düşmek üzere iken Ray onu yakalamaya çalışır. İkisi beraber yere düşerler. Kız biraz ağır, Ray hafif bir şekilde yaralanır. Ray hızlı bir şekilde hastaneye gider.

Hastanede anormal bir durum vardır. Acil durumdaki hastalara sıra gelmemektedir. En sonunda küçük kızı film çekmek için alırlar, yanında annesi de vardır. Ray’e bekleme salonunda beklemesini söylerler. Aradan uzun bir süre geçmesine rağmen kızı ve eşi gelmeyen Ray, telaşlanır. Hastane görevlilerine eşini ve kızını sorar. Hastane görevlileri onların hastaneye hiç gelmediklerini söyler. Ray’i zorla dışarı atarlar.

Ray, sonunda polisi arar ve polis ile beraber eşini aramaya başlarlar. Ray eşini ve kızını bulabilecek mi? Hastanede ne gibi olaylar oluyor? Gerçekte neler oldu? Bu soruların ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Fractured filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, HD kalitesinde Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Fractured Filminden Kareler

Fractured Sansürsüz İndir

Fractured Sansürsüz İndir

Fractured Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fractured Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR