Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Şansımı seveyim torrent indir

Şansımı Seveyim Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Şansımı Seveyim filmi 2017 çıkan güzel filmler arasında yerini alıyor.Şansını Seveyim filmi Ali Kundilli filmine çok yakın bir olmuş. Esprilerin çoğu da bilindik espriler ama olayların akışı ve esprilerin zamanlamaları güzel olunca haliyle insan istemsizce tebessüme ediyor.Bu film size yeni bir bakış açısı kazandırmayacak ama izlerken emin olun vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bel altı ve küfürlü espriler de bulunan film arkadaş ortamında yada hayattan bunalıp çok şanssızım dediğiniz bir anda izlenmelidir.

Şansımı seveyim torrent indir

 

Şansımı Seveyim filmi konusu, çok şanssız olarak bilinen ve gerçekten öyle olan Sebahattin’in mahalleye geri dönmesiyle başlar. Sebahattin o kadar şanssızdır ki elini nereye atsa kurutur, ne yapsa hayrı dokunmaz.Kısacası Sebahattin’in maşallah dediği 40 gün yaşamaz. Sebahattin bu şanssızlığını kırmak için mücadele vermektedir ve kararlıdır. Ona eşlik eden bir dostu ve babaannesi ile birlikte bu şanssızlığını kırmak için her yolu dener. Tabi bu arada Sebahattin birine aşık olur. Hikaye böyle başlar…

Şansımı seveyim torrent indir

FİLMİN ADI

Şansımı Seveyim

IMDB Puanı

5.3

FİLMİN TÜRÜ

Komedi

OYUNCULAR

Cem Gelinoğlu – Gökhan Kıraç

YÖNETMEN

Ender Mihlar

Şansımı seveyim torrent indir

 

Şansımı Seveyim Fragman

Şansımı Seveyim filminin Fragmanını filmi izlemeden önce izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Şansımı Seveyim Dizi Müziği

***Şansımı Seveyim En İyi Sahne ***

Şansımı Seveyim filmini izledikten sonra dile dolanan o sahne! Kesinlikle hala kararsızsanız bu sahneyi izlemenizde fayda var.Bir başka sahne ise “Bağ benim bağlatırım ….” sahnesidir.

İyi Seyirler.

Şansımı Seveyim Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR