Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recep İvedik 5 Sansürsüz Torrent İndir

Recep İvedik 5 Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Recep İvedik 5 filmi 2017 çıkan komedi filmleri arasında yer alıyor.Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik tiplemesini tutturmasının ardından devam filmlerinin geleceğini bekliyorduk. Recep ivedik 5’de bu devam filmleri arasında yerini almış bulunmaktadır.Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise gözümüze çarpan sadece Şahan Gökbakar oluyor diyebiliriz.Recep İvedik sevenler için filmi anlatmamıza gerek yok. Klasik bir Recep İvedik yeni bir macera ile karşımızda.

recep ivedik 5 torrent indir

Recep İvedik 5 filmi Recep İvedik’in mahallesinde yaşayan bir şoförün ölümünden sonra cenaze evine gitmesiyle başlar.Ölmeden önce aldığı bir işi tamamlayamadığını öğrenen Recep İvedik, yardım etmek amacıyla kendinin bu işi yapabileceğini söyler.Recep İvedik bu yolculuğun kısa süreceğini düşünmektedir ancak Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak milli takım kafilesini Makedonya’ya götüreceğini öğrendiğinde iş işten çoktan geçmiştir.Recep İvedik verdiği sözden geri dönmektense ölmeye göze alacak bir yapıda olduğu için biraz yakınsa bile duruma ayak uydurur.Yolda sporcuların karnı acıkması üzerine Recep İvedik otobüsü bir kamyoncu mekanına götürür.Burada kuru fasulyeyi kendi tarifine göre Recep İvedik yapar. Yolda Recep’in yaptığı kuru fasulyeyi sporcuların bünyesi kaldıramaz ve zehirlenmesine sebep olur.Kafile başkanı, bu şekilde Makedonya’ya gitmeye yanaşmaz.Takımı müsabakalardan geri çekmeye karar verir. Bunun üzerine Recep İvedik kafile başkanlığını eline alır ve eksik sporcular yerine kendi kamyoncu arkadaşlarını çağırır.

recep ivedik 5 torrent indir

FİLMİN ADI

Recep İvedik 5

IMDB Puanı

3.5

FİLMİN TÜRÜ

Komedi

OYUNCULAR

Şahan Gökbakar

YÖNETMEN

Togan Gökbakar

recep ivedik 5 torrent indir

 

Recep İvedik 5 Fragmanı

Recep İvedik 5 filminin Fragmanını filmi izlemeden önce izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Recep İvedik 5 Film Müziği

Recep İvedik 5 – Kamera Arkası

Recep İvedik 5 filminin en az film kadar komik 12 dakikalık kamera arkası görüntülerini de izlemenizde fayda var. Film inerken sizde bu görüntüler ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

İyi Seyirler.

Recep İvedik 5 Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR