Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Arif V 216 Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Arif v 216 film indir

Arif v 216 hd film indir

Ariv V 216 filmi 2018 yılında çıkan komedi filmlerinin başında geliyor.Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmi heyecanla bekleniyordu. Tabi film Cem Yılmaz filmi kimse kötü diyemez ama bir kısım beklenenin altında kaldığını söylemekte.Cem Yılmaz hayranları için bu tabi ki de böyle. Özellikle Arog ve Gora’dan sonra Cem Yılmaz hayran kitlesinin beklentisi iyice artmıştı. Arif V 216 bu kitle dışında hemen hemen herkesi mutlu etti diyebiliriz.Yeşilçam yıldızlarına yaptığı göndermeler gerçekten üst düzeyde. Bazı espriler oldukça ince yani yeşilçam ile bilginiz yoksa yada o an boşluğunuza geldiyse anlamanız oldukça zor. Arif V 216 filmini kesinlikle yeşilçamı bilen birisiyle izlemenizde fayda var. Cem Yılmaz’ın yaptığı ince göndermelerden bu şekilde en üst düzeyde faydalanabilirsiniz.

Arif V 216 Torrent İndir

Arif V 216’da karşımızda bizim daha önceden bildiğimiz robot 216 çıkıyor.Robot 216 insan olmak hayali ile yanıp tutuşuyor ve dayanamayıp insan olmak için dünyaya Arif’in yanına gidiyor.Bir sürü olay dizisinin ardından dünyada bir şekilde insan gibi yaşamaya başlar.Tabi robot 216 için bu oldukça zordur.İnsan gibi davranmaya tam olarak alışamayan robot 216 yaptığı hareketler ile dikkat çekmektedir.Robot 216 bir yandan kimliğini gizlemeye çalışırken bir yandan da aşk bacayı sarmıştır. Arif bu durumu farkeder robot 216 ile konuşmaya çalışır.Arif’in yaptığı son konuşmada robot 216 kırılır ve kendisini klonlamak isteyen iş adamının tuzağına düşer.Robot 216 Arif’e olan kızgınlığından ve kırgınlığından dolayı olayın farkında değildir.Arif yaptığı hatanın farkına varır ve onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışır.

Arif V 216 Torrent İndir

FİLMİN ADI

Arif V 216

IMDB Puanı

7.7

FİLMİN TÜRÜ

Komedi

OYUNCULAR

Cem Yılmaz – Ozan Güven – Özkan Uğur – Özge Özberk

YÖNETMEN

Kıvanç Baruönü

Arif V 216 Torrent İndir

Arif V 216 Fragmanı

Arif V 216 filminin Fragmanını filmi izlemeden önce izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Arif V 216 Film Şarkıları

Seda Bakan’ın seslendirdiği “Sen Bir Yana Dünya Bir Yana” Arif V 216 film şarkılarından bir tanesi.

Arif V 216 Film Şarkıları – 2

İyi Seyirler.

Arif V 216 Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR
 • Afgan Şükri
  6 ay önce

  indir linki yok

  • admin
   6 ay önce

   Temadan kaynaklı bir sorun meydana gelmiştir.Şu an indir linkleri gelmiştir.Yakın zamanda turbobit indir linkleri de eklenecektir.