Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yabani - Wilding Filmi Torrent İndir

Yabani – Wildling Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Fritz Bohm’un ilk uzun metrajlı filmi olan Yabani – Wildling korku, gerilim ve dram türündedir. Yabani – Wildling filmi 2018 yılında vizyona girdi. Film sinemalarda istenilen başarıyı yakalamış durumda görünüyor. Filmin başrol oyuncusu olarak Bel Powlev’i görüyoruz. ayrıca filmde bu oyuncuya Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros, Mike Faist, Troy Ruptash ve Charlotte Ubben gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunu, filmin yönetmeni FritzBöhm ve Florian Eder imzası bulunuyor.

Yabani - Wildling Filmi Torrent İndir

Yabani – Wildling filminin konusunu kısaca açıklayacak olursak. Bri genç kız ile kurtadam efsanesinin birleştirilmesi diyebiliriz. Filmin içeriği hakkında bilgi verecek olursak. Anna, doğduğundan itibaren baba diye bildiği bir adam tarafından, toplumdan ayrı bir şekilde büyütülüyor. Bu adam Anna’nın gerçek kökenini çok iyi bir şekilde, Anna’dan gizlemiştir. Anna, daha sonra polis koruması altına alınır ve burada gerçek dünyaya adım atmaya başlar. Fakat Anna’da değişiklikler olmaya başlar, Anna, normal hayata alışmakta zorluk çeker. Aynı zamanda Anna’nın içinde kana karşı bir susamışlık hissi vardır. Anna, bu hisleri ile savaşırken , kendini vahşi doğaya doğru sürüklenirken bulur.

Yabani – Wildling filmi, korku, gerilim ve dramı bir arada barındırmasından dolayı çok güzel ve ilginç bir film olmuş. İzlerken insan aynı anda değişik duyguları bir arada yaşıyor. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Yabani – Wildling torrent indir seçeneği ile sizlerin evine konuk olacaktır.

 

FİLMİN ADI

Yabani – Wildling

IMDB Puanı

5,5

FİLMİN TÜRÜ

Fantastik, Dram

OYUNCULAR

Liv Tyler – Brad Dourif – Bel Powley

YÖNETMEN

Fritz Bohm

Yabani - Wildling Filmi Torrent İndir

Yabani – Wildling Fragmanı

Yabani – Wildling Fragman – 2

Yabani – Wildling – En İyi Sahne

İyi Seyirler.

Yabani – Wildling Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR