Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Bir Zamanlar Askerdik – We Were Soldiers aksiyon, dram ve tarihi öğelerin ustaca kurgulandığı etkileyici bir filmdir. Bir Zamanlar Askerdik Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Amerika Birleşik Devletleri’nin aldığı bir kararla Vietnam’a açtığı savaşı konu edinmektedir. 1965 yılının 14 Kasımında Amerikan ordusu Vietnam savaşı için ilk birliğini helikopterlerle savaşın tam kalbine indirmiştir.

İndirilen ilk birliğin başında bulunan Albay Hal Moore ve emrindeki 400 asker, Vietnam’daki Ia Drang Vadisi’ne helikopterlerle indirdiklerinde nasıl bir savaşa girecekleri hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Hepsinin aklında kendilerince bu haklı savaşta biran önce düşmanın işini bitirmek vardı. Albay Moore, helikopterle savaş alanına inen ilk kişi oldu ve onun emrindeki 400 askeri de onu takip ederek savaşın en sıcak noktasına iniş yaptılar. Karşılarında ise, kendilerinin sayısının beş katı olan ve üstelik araziye tam uyum sağlamış Vietkong grubu bulunmaktaydı. Bu 400 asker birazdan resmi olarak Vietnam savaşını başlatmış olacaktı. Albay Moore cepheye gitmeden önce, askerlerin moralinin düşmemesi adına oldukça etki ve bir o kadar da heyecanlı bir konuşma yaptı. Ve askerlere her ne olursa olsun ölü ya da diri hep beraber bu cehennemden çıkacaklarının sözünü verdi.

00 kişilik askerle içerisinde 5 farklı kuşaktan askerler bulunmaktaydı. Ve günler geçtikçe savaşın ağır travması, kuşak çatışmaları, sorgulamalar birbirini takip etti. Ve bu askerler onca farklı düşünce ve görüşe rağmen hayatta kalmaları için tek şansı birbirlerini korumak olduğunun farkına çoktan varmışlardı.

Gerek Vietnam savaşını insanlar üzerinde gösterdiği travmanın oldukça etkili bir şekilde ele alınması ve gerekse görselliği ile tüm dünyada oldukça beğenilen bir film olan Bir Zamanlar Askerdik 1080P indir özelliği ile sizlere en iyi film keyfini yaşatmaktadır.

FİLMİN ADI

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik

IMDB Puanı

7.2

FİLMİN TÜRÜ

Aksiyon – Macera

OYUNCULAR

Mel Gibson – Greg Kinnear

YÖNETMEN

Randall Wallace

We Were Soldiers - Bir Zamanlar Askerdik Torrent İndir

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik Fragmanı

Rampage: Büyük Yıkım filminin Fragmanını filmi izlemeden önce izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik Fragman – 2

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik – En İyi Sahne

İyi Seyirler.

Torrent İndir

We Were Soldiers – Bir Zamanlar Askerdik Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR