Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ocean's 8 - Ocean's Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight filmi, daha önce ki Ocean’s filmlerinin devamı niteliğinde çekilmiş bir film. Ocean’s 8 filminin oyuncu kadrosu gerçekten çok güçlü isimler. Eğer film, Ocean’s serisinin devamı niteliğinde değil de, onlardan bağımsız olsaydı, kendisi yeni bir seri başlangıcı olurdu. Eski Ocean’s filmlerinin hatalarından zarar görmezdi. Bu filmde ki kahramanları, öncekilerden farklı olarak sekiz tane kadından oluşuyor.

Ocean's 8 - Ocean's Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight filmi. Daha önceki Ocean’s serisinde ki Danny Ocean’ın kız kardeşi Debbie Ocean’ın hapisten şartlı tahliye ile çıkması ile başlıyor. Debbie, hapisten çıktıktan sonra, uslu durup dinleneceğine veya güzel bir tatil yapmayı düşüneceğine, bunların tam aksine, yeni bir soygun planı yapmaya başlıyor. Bu soygun için gerekli kişilerle bağlantı kuruyor.

Bağlantı kurduğu diğer yedi kadının da özellikleri soygun için ihtiyaç duyulacak isimler. Debbie ve ekibi çok ayrıntılı bir soygun planı yaparlar. Yapacakları soygun büyük bir galada, gerdanlık bir kolyeyi çalacaklardır. Aksiyon ve komedinin bir arada olduğu güzel bir eser olmuş.

Ocean's 8 - Ocean's Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Torrent İndir

Orada çalışan kızlara arabalarını temizletmek, veya onlarla aşağılayıcı konuşmalar yapmaktadırlar. Orada çalışanlar bu durumu kanıksamış olduklarından bu duruma itiraz etmiyorlar. Lisa, bu duruma karşı mücadele başlatıyor, fakat Lisa’nın bir dezavantajı vardır, kendisi de siyahidir. Lisa’nı siyahi olduğundan dolayı ilk başlarda ona kimse destek olmaz. Lisa, yine de, bu ırkçı ve cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele eder. Bu mücadele sırasında bir sürü komik olaylar yaşanır.

Ocean's 8 - Ocean's Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight filminin yönetmen koltuğunda, Gary Ross’u görüyoruz. filmin oyuncu kadrosu ise yıldızlar geçidi gibi dersek yalan olmaz. Sekiz tane hırsız ve sekiz tane birbirinden ünlü isim, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Awkwafina ve Rihanna  gibi ismler bir araya gelmiş.

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight filminin torrentini indirerek seyredebilirsiniz.

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight evimizin rahatlığında, Türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz güzel bir filmdir.

Ocean's 8 - Ocean's Eight Torrent İndir

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Torrent İndir

 

FİLMİN ADI

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight

IMDB Puanı

—-

FİLMİN TÜRÜ

Komedi, Polisiye

OYUNCULAR

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson,

Anne Hathaway, Mindy Kaling, Awkwafina, Rihanna

YÖNETMEN

Gary Ross

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Fragmanı

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Fragmanı 2

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight – Önemli Sahne

İyi Seyirler.

Ocean’s 8 – Ocean’s Eight Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR