Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Münih - Munich Torrent İndir

Münih – Munich Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Münih – Munich filmi – TR Dublaj

Münih tarihi anların ve gerilim öğelerin ustaca kurgulandığı bir dram filmidir. Münih Türkçe dublaj torrent indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; 1972 Münih olimpiyat oyunları başlayalı birkaç gün olmuştur. Herkes nefesini tutmuş ve bu 4 yılda bir gerçekleşen spor olayını izlemektedir. Heyecanın dorun noktaya ulaştığı bir anda ise tün dünyayı şoke eden bir olay yaşanmıştır.

Filistinli bir grup terörist İsrailli sporcuların bulunduğu yemekhaneyi basmışlardır. Bu baskın sırasında 2 İsrailli atlet öldürülmüş ve 9 atlette rehin alınmıştır. Olayın duyulması tüm dünyada oldukça büyük bir tepkiye yol açmıştır. Teröristler ellerinde bulunan rehinelere birlikte Münih havaalanına ulaşma ve kaçmak istemektedirler. Hükümet ise böyle bir duruma müsaade etmez ve rehine kurtarma operasyonuna başlar. Ne var ki operasyon sırasında 9 rehinede terörist grup tarafından öldürülür. Bu durum dünya kamuoyunda büyük bir tepki ile karşılaşırken İsrail hükümeti bu işten sorumlu olan kişilerin peşine düşmek için alanında en iyi kişilerden oluşan bir ekip kurar.
Münih - Munich Torrent İndir
İsrail gizli servisi Mosad ajanları intikam almak amacıyla bu iş ile ilgili bağlantılı olduklarını düşündükleri Filistinli İntihar komandolarının izlerini sürerler. Ve liderlerini talip etmeye başlarlar. Amaçları ise tüm sorumluları öldürerek bu olayın intikamını almaktır. Ama işler hiçte beklenildiği gibi gitmez çünkü intikam için uğraşan Mosad ajanları kısa süre içerisinde kendileri de bir hedef haline gelecektir. Bu intikam ateşi ve etraflarında oluşan çemberde kurtulup görevlerini tamamlamak isteyen ajanların ise önlerinde çok fazla seçenek kalmayacaktır.

Tarihi anların kendine has tarzı ve gerilim öğeleri ile birlikte oldukça etkileyici bir şekilde izleyiciye yansıtıldığı ve oldukça beğenilen bir film olan Münih torrent indirme seçeneği sevdikleriniz ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Münih - Munich Torrent İndir

FİLMİN ADI

Münih – Munich

IMDB Puanı

FİLMİN TÜRÜ

Aksiyon – Macera

OYUNCULAR

YÖNETMEN

Münih – Munich Fragmanı

Münih – Munich Fragman – 2

Münih – Munich – En İyi Sahne

İyi Seyirler.

Münih – Munich Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR