Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deadpool 2 torrent indir

Deadpool 2 Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Deadpool 2 torrent İndir, İlk filminde bizi gülmekten öldüren Deadpool ikinci filminde yeni bir maceraya atılacak ve yaşamış olduğu kayıplar sonrası kendisinin ait olduğu yeri aramaya koyulacaktır. Gelecekten gelen Cable isimli birinin bir çocuğu öldürmek istemesi sonucu çocuğu korumaya çalışan Deadpool kendisine bir ekip kurmaya karar verir ve X-Force ekibini kurar. Deadpool ve Cable arasında gerçekleşen aksiyon dolu dövüş sahneleri ve Deadpool’un efsane replikleri ile size oldukça keyifli dakikalar yaşatacak olan Deadpool 2 filmini izlemenizi tavsiye ederiz. uzatılmış 15dk uzun version eklendi bluray indirip izleyin.

Deadpool 2 torrent indir
Deadpool 2 ilk filmi ile taraflı tarafsız herkesin oldukça beğendiği aksiyon, macera ve komedi türünde bir filmdir. Deadpool 2 Türkçe torrent indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Deadpool dünyanın gördüğü en matrak ve en çığlın kahramanlardan biridir. İlk filmde girdiği maceralarda komedinin tüm öğelerini kullanan Deadpool kendisini bu hale getirenlerden intikamını yine kendine has tarzı ile almıştı.

Olayların üzerinden bir süre geçmiş ve Deadpool normal bir hayata kavuşmuştur. Sevgilisi Vanessa ile oldukça tutkulu ve mutlu bir aşk yaşamaktadır. Bir yandan da kendine has çözüm ve tavırları ile kahramanlıklarına devam etmektedir. Bu sıradan hayat ise bir süre sonra Deadpool için sıkıcı bir duruma gelecektir. Bu sıkıcılık ta ki gelecekten gelen ve ileride onlar için oldukça büyük bir sorun oluşturacak çocuğu bularak yok etmek isteyen Cable’nin ortaya çıkışı ile son bulacaktır.

Deadpool bir yandan Cable’yi durdurmak istemekte diğer yandan da çocuğun neden bu kadar önemli olduğunun bulmaya çalışmaktadır. Ama Deadpool için işler hiçte planladığı gibi gitmez çünkü gelecekten gelen Cable çok üstün güçleri vardır. Ve Deadpool’un bu güçlerle tek başına başa çıkabilmesi neredeyse imkânsız durumdadır. Cable’yi durdurmak için hiçte istemese bile her birinin oldukça büyük ve gizemli güçleri olan ekibi bir araya toplamaya karar verir.

Her biri birbirinden aykırı karakterlerden meydana gelen bu çığlın ve asi ekip X-Force ise Deadpool ile beraber maceraya atılırlar. Özellikle Deadpool’un olaylara kendine has tarzı ile yaklaşması ekipteki birçok kişinin canını sıkmaktadır.

Ekip bir taraftan kendi içersinde bir mücadeleye girişirken diğer taraftan da asıl amaçları olan Caple’nin mağlup edilmesi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ekip normal süper karmaman ekiplerinden çok farklı bir tarzları bulunmaktadır. Bu tarzla Caple ile olan mücadele de kimi zaman avantaj sağlarken bazı kritik durumlarda da onarlı zayıflatmaktadırlar.
Filmde espiri anlayışı ve aksiyon sahneleri ise biran olsun bile eksilmeden devam etmektedir. Öğleki Deadpool en zor anlarda bile yaptığı gönderme ve farklı mizah anlayışı ile aksiyonun en bol olduğu anlarda bile oldukça mizahi bir tavır sergileyebilmektedir. Düşmanları Cable ise karşısındaki ekibin tam tersi bir durumdadır. Hata affetmeyen ve tam bir görev uzmanı olan cable sahip olduğu güçlerle ve ona yardım eden kendi ekibi ile gelecekten geldiği hedefi olan çocuğu bulmak için her türlü yolu denemektedir.

Oldukça büyük mutant güçlerine sahip ve Deadpool tarzında sorunlu bir hayatı olan bu çocuk ise korunması ve kollanması oldukça zor biridir. Deadpool ise karakter olarak kendine oldukça benzeyen bu çocuğu kendine has tarzı ile benimseyecek ve Cable’ye karşı onu korumak için oldukça çetin ve bir o kadar da mizahın süslediği aksiyon dolu sahneler yaşanacaktır. Bu Mizah anlayışı ise bildiğimizden biraz daha farklı tarzda olmaktadır.

İlk filmi çok seven ve farklı karmaman tiplemesinden oldukça etkilenen film severler için ikinci filmde aynı tarz bir hava sunmaktadır. Yine heyecan ve aksiyon bir saniye olsun düşmezken birbirini çok da sevmeyen Deadpool ve X-Force takımının komik durumları insanları oldukça güldürmektedir. İlk filmde olduğu gibi bol bol bel altı ve +18 esprilerin olduğu film yine birçok farklı film sahnesine ve yıldıza bolca göndermeler yapmaktadır.
Komedi, macera ve aksiyon öğelerinin oldukça etkili ve farklı bir tarzla bir araya getirildiği bir devam filmi olan Deadpool 2 torrent indir seçeneği ile sizlerin evine konuk olacaktır.

 

FİLMİN ADI

Deadpool 2

IMDB Puanı

7.9

FİLMİN TÜRÜ

Aksiyon – Macera

OYUNCULAR

YÖNETMEN

David Leitch

Deadpool 2 torrent indir

Deadpool 2 Fragmanı

Deadpool 2 Fragman – 2

Deadpool 2 – En İyi Sahne

İyi Seyirler.

Deadpool 2 Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR