Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gora Sansürsüz Torrent İndir

Gora Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Gora Sansürsüz Torrent İndir – Gora Torrent İndir – Gora Turbobit İndir – Gora Filmi İndir

Gora Sansürsüz Torrent İndir

Yapımı: 2004

Tür: Komedi

Süre: 127 Dakika

Yönetmen: Cem YIlmaz

Oyuncular: Ozan Güven, Rasim Öztekin, Erdal Tosun, Özkan Uğur

IMBD Puanı: 8.0

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı 2004 yapımı GORA filmi yıllar geçse bile henüz popülaritesini kaybetmiş değil. Günümüzde halen onlarca repliği insanların ağzında dolaşmakta. Ayrıca film, komedi filmi olsa da, bizler için çekilmiş ilk Türk bilim-kurgu filmi olma ünvanını taşımakta. Aynı zamanda Cem Yılmaz, bu filmde Arif Işık ile birlikte Erşan Kuneri, Komutan Logar gibi karakterlerede hayat vermiştir.
Filmin başrol oyuncusu ve yazarı olan Cem Yılmaz, canlandırdığı Arif ışık karakteri ile ilk çıktığı günden bu yana gülmekten karnımıza kramplar girmesine neden olmuştur. Maceramız, “Halı, kilim, travel.” işi yapan ve aynı zamanda sahte UFO görüntüleri ile milleti kazıklamaya çalışan karakterimizin gerçekten de uzaylılar tarafından kaçırılması ile başlıyor. G.O.R.A adlı bir gezegene getirilen karakterimizin başına gelmeyen kalmıyor. Dünyalıların tutulduğu bir koğuşa kapatılıyor, gezegeni alev topundan kurtarıyor, Dünya’ya dönebilmek için denemediği yol kalmıyor.
Ayrıca Cem Yılmaz, tüm dünyanın korkunç, ilginç, düşman olarak düşünüp hayal ettiği uzaylıları cana yakın, insana benzeyen varlıklar olarak işlemiş. Hatta ana karakter Arif Işık, bir uzaylıya aşık bile olmuştur. Ayrıca filmde Arif’in dostları olan Robot 216, Bob Marley Faruk, gibi karakterlerin geçtiği sahneler, birçok kez gülmekten filmi anlamayıp tekrar başa sarmamıza sebep olmuştur.
Aşk, macera, komedi, bilim-kurgunun bir arada olduğu dizide, Ozan Güven, Rasim Öztekin, Erdal Tosun, Özkan Uğur gibi usta oyuncuları da filmde görebilmek mümkün.

torrent indir

torrent indir
torrent indir

Gora Sansürsüz Torrent İndir Gora Sansürsüz Torrent İndir Gora Sansürsüz Torrent İndir

torrent indir

 

Gora Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR