Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Devlet Sırrı Torrent İndir

Devlet Sırrı Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Devlet Sırrı Torrent İndir

Devlet Sırrı Ücretsiz Torrent İndir, Devlet Sırrı Tek Part Torrent İndir, Devlet Sırrı Full HD Torrent İndir, Devlet Sırrı Türkçe Dublaj İzle

 

Devlet Sırrı Torrent İndir

Yapımı: 2008

Tür: Aksiyon

Süre: 100 Dakika

Yönetmen: Philippe Haim

Oyuncular: Gerard Lanvin -Vahina Giocante – Simon Abkarian

IMBD Puanı: 7.1

 

2008 tarihinde çıkan bir Fransız aksiyon filmidir. Film Türkiye’de, çıktığı tarihten 1 yıl sonra yayınlanmıştır. Yönetmen koltuğunda  Philippe Haim’in yer aldığı yapım, genel hatları ile film, Fransız istihbarat teşkilatının bölgede ki terörist gruplarına karşı olan mücadelesini konu almaktadır. Söz konusu yapım, bazı sahnelerinden dolayı Türkiye’de oldukça fazla konuşulmuştur.

Ünlü oyuncu Vahina Giocante’nin Diane karakterini başrol olarak yer aldığı film, bu karakterin DGGM yani Dış Güvenlik Genel Müdürlüğü’ne girmesi ile başlıyor. Buraya girmesi ise erkek arkadaşının bu teşkilatta üst kadroda görevli olan babası Alex (Gerard Lanvin) sayesinde oluyor. Filmin devamında bazı eğitimlerden geçtikten sonra Diana, çeşitli yerlerde nefes kesen operasyonlara katılıyor. Gerilim ve heyecan dolu film, 4,6 milyon dolar gişe bileti hasılatı ile hak ettiği değeri bulamamış gibi görünüyor.

torrent indir

Devlet Sırrı Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR