Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz İndir

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz İndir

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Familiye – Berlin Neustadt

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2017

Filmin Yönetmeni: Erhan Emre

Filmin Oyuncuları: Arnel Taci, Burak Yiğit, Kubilay Sarıkaya, Michael Hanemann, Violetta Schurawlow

İMDB: 6.6

Familiye – Berlin Neustadt Fragman İzle

Familiye – Berlin Neustadt Özet ve Detayları

Familiye – Berlin Neustadt filminde; Miko kumar ve uyuşturucu bağımlısı bir gençtir. Down sendromlu kardeşi Muhammed ile beraber yaşamaktadır. Sosyal hizmetlerden aldığı paralar ile yaşamlarını sürdürmektedir. Miko, kardeşi ile doğru dürüst ilgilenmemekte, işi gücü kumar oynamak ve uyuşturucu kullanmak olmuş. Abileri Dalyan’ın hapise girmeden önce bıraktığı yüklü parayı kumar masalarında yemiş. Bunun üstüne etrafa aşırı derecede borç yapmıştır.

Familiye – Berlin Neustadt filminde; Dalyan beş yıl hapiste yattıktan sonra şartlı tahliye ile serbest kalır. Kardeşlerinin yanına geldiğinde kardeşi Miko’nun durumunu öğrenir. Miko’dan alacakları olanlar, kardeşinin borcunu Dalyan’dan isterler. Dalyan kendine ve kardeşine ve kendine düzgün bir iş bulmaya çalışır. Sonunda bir oto yıkamacıda çalışmaya başlarlar. Fakat Miko burada da uyumsuzluk gösterir ve işten atılırlar.

Familiye – Berlin Neustadt filminde; Dalyan kardeşini doğru yola çekmeye çalıştıkça, alacaklılar sıkıştırmaya başlar. Bu arada sosyal hizmetler görevlileri, Down sendromlu kardeşleri Muhammed’i onların yanından alıp, bakım evine yerleştirmeyi düşünmektedirler. Dalyan kardeşlerini bir arada tutabilecek mi? bu sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Familiye – Berlin Neustadt filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler

 

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz Full İndir

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz Full İndir

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz Full İndir

 

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 9.28 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Familiye – Berlin Neustadt Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR