Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Sansürsüz 4K İndir

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi:Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı – The Secret Life of Pets 

Filmin Türü: Aile, Animasyon, Komedi, Macera

Filmin Yılı: 2016

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Chris Renaud, Yarrow Cheney

Filmin Oyuncuları: Brian Lynch, Bulunamadı, Cinco Paul, Ken Daurio, Simon Rich

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Fragman İzle

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Özet ve Detaylar

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminde; Max, Katie ile birlikte büyük bir şehirde apartman dairesinde yaşayan bir ev köpeğidir. Katie onu yağmurlu bir günde sahiplenmiştir. Max, Katie’ye aşırı derecede bağlanmıştır. Bu yüzden sahibi işe gittiğinde, diğer evcil hayvanlar gibi evde özgürce hareket etmeyerek, kapının önünde Katie’yi beklemektedir.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminde; Max, katie’yi bu kadar çok sevmesine rağmen, yeni bir sorun ile karşı karşıyadır. Katie eve Luke isminde evcil büyük bir köpek almıştır. Luke, üçkağıtçı bir köpektir, Katie’nin yanında çok masum davranmasına rağmen, Max’a her türlü eziyeti yapmaktadır. İlk iş olarak Max’ın yatağını, daha sonrada yemeklerini almaya başlamıştır. Katie işe gittiğinde evde her türlü yaramazlığı yapmakta, ortalığı dağıtmakta ve bütün suçlar Max’a kalmaktadır. Max, Katie’ye bütün kötülükleri Luke’nin yaptığını göstermeye çalışmaktadır. Luke bunu bir tehlike olduğunu görünce, kendi yerini sağlama almak için, Max’ı sokağa atmıştır.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminde; Max sokakta yaşamaya alışkın bir köpek değildir. Sokakta hemen sokak hayvanlarını toplayan araba tarafından yakalanmıştır. Şansına bu arabada Snowball’ın arkadaşları vardır. Snowball bir tavşandır. Evcil bir tavşan iken sahipleri sıkılıp onu sokağa atmışlardır. Snowball’da sokağa atılan evcil hayvanları örgütlemeye çalışmaktadır. Bu sayede insanlara büyük bir ders vermeyi planlamaktadır. Snowball arabadaki arkadaşlarını kurtarmak için arabayı ele geçirir. Arkadaşlarını kurtarırken Max’ı da kurtarır. Max, Snowball’ın yapmak istediklerine ne kadar karşı olsa da elinden bir şey gelmemekte, mecbur onlar ile hareket etmektedir.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi, evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanların, esasında neler yaşadığını ve onların da bizim bilmediğimiz gizli bir yaşamı olduğunu, gözler önüne seren başarılı bir filmdir. Bu güzel filmi sitemizden indirip, Türkçe dubalaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Filminden Kareler

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Türkçe Dublaj Full İndir

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Türkçe Dublaj Full İndir

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.19 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR