Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı – The Art of Racing in the Rain

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Simon Curtis

Filmin Oyuncuları: Al Sapienza, Amanda Seyfried, Gary Cole, Martin Donovan, Milo Ventimiglia

Filmin Süresi: 109 Dakika

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Fragman İzle

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Özet ve Detaylar

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Enzo, Golden cinsi bir köpektir. Sahibi Denny ise araba yarışları ile uğraşan bir yarışçıdır. Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filmi bize köpeğin bakış açısından işlenerek anlatılmış, duygusal ve güzel bir filmdir. Denny bir yarıştan dönerken, köpek çiftliğine uğrar ve orada Enzo’yu yavru bir köpek iken alır. İkili çok iyi anlaşmaktadır. Enzo televizyonda en çok istekle izlediği araba yarışlarıdır. Bu da Denny’in yaptığı işle birleşince çok bir uyum yakalamışlardır.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde;  Daha sonra Denny, Eve ile tanışır. Eve yabancı dil öğreten bir öğretmendir. Denny ile Eve tanışmalarından kısa süre sonra evlenirler. Enzo başta Eve’yi kıskansa da, sonraları onunla da çok iyi dost olurlar. belli bir süre sonra Denny ile Eve’nin Zoe isminde kız çocukları olur. Enzo, Zoe’yi çok sevmiştir. Ailede onu ailenin bir parçası olarak görmüştür. Eve beyin kanserine yakalanır. Aile için zor zamanlar başlamıştır. Eve uzun süre hastanede yatmak zorunda kalır. Bu süreçte küçük kız ile Denny ilgilenmekte, okuluna götürmekte, yemek çantasını hazırlamakta ve kişisel bakımında yardımcı olmaktadır.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Eve hastaneden çıkınca, bakımının kolay olması ve son zamanlarında anne babasının da onunla vakit geçirebilmesi için, babasının evine giderler. Hastalığın son zamanlarıdır. Belli bir süre geçince Eve hayata gözlerini kapatır. Denny, kızını da alıp evine dönmek ister. Eve’nin babası Zoe’yi bırakmak istemez, onun onlarla kalmasını ister. Denny bu teklife sıcak bakmaz. Bu arada Eve’nin babası ile itiş kakış olur. Denny kızı Zoe ve Enzo’yu alarak evlerine döner. Sonraki gün polis onu pist bakım atölyesinden alır. Gerekçe şiddet uygulamak olarak sunulur. Tabii bu arada Zoe’yi dedesi alır. Denny’e üç ay uzaklaştırma verirler.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Eve’nin babası kızın velayetinden vaz geçerse, davaları geri çekeceğini ve kızını istediği zaman görmesine izin vereceğini söyler. Denny girdiği bunalımlar sonucu mücadele gücünü yitirmiştir. Avukatın getirdiği teklifi imzalar. Ancak burada Enzo devreye girer, Denny’in imzaladığı teklifi ağzı ile kaptığı gibi bahçede parçalar. Denny bu olaydan sonra sonuna kadar mücadele edeceğini söyler. Mahkeme sonucunda kızını velayetini alır.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Bu arada Enzo yaşlanmıştır. Denny onun yarışları çok sevdiğini bildiğinden, yarış arabası ile piste, onunla birlikte tur atar. Enzo, moğalların inancına göre köpeklerin öldükten sonra dünyaya kendini hazırlayanların insan olarak döneceğine inana bir köpektir. Çünkü belgeseller de bunları izlemiştir. Denny ve kızı Zoe İtalya’dan gelen teklif sonucu oradaki Ferrari araçlarının test sürüşü işini kabul edip, İtalya’ya giderler. Denny’in araba yarışlarında nasıl başarılı olduğunu ve gelecekte ne olduğunu merak ediyorsanız. Sitemizden Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz ve m1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Filminden Kareler

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR