Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Eltilerin Savaşı Sansürsüz İndir – Full – 1080p

Eltilerin Savaşı Sansürsüz İndir – Full – 1080p

Eltilerin Savaşı Sansürsüz İndir - Full - 1080p

Eltilerin Savaşı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Eltilerin Savaşı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Onur Bilgetay

Filmin Oyuncuları: Ferit Aktuğ, Füsun Demirel, Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu

Filmin Süresi: 118 Dakika

Eltilerin Savaşı Fragman İzle

Eltilerin Savaşı Özet ve Detaylar

Türk sinemasında Komedi dalında kendine iyi bir yer edinmiş olan eltilerin savaşı büyük başarılar elde etmeye devam ediyor.Eltilerin Savaşı daha ilk haftasından itibaren kendini seyirciye sevdirmeyi başardı.Gupse Özay’ ın kaleme aldığı film beklenilenden fazla ses getirdi. Ayrıca yurtdışında da oldukça izlenen bu film konusuyla da çok ilgi çekti. Konusu gerçekçi bir konu olduğu için halk tarafından çoğunlukla çok sevildi. Peki konusu neydi bu filmin?

Birbirlerinin eltileri olan Sultan ve Gizemin hikayesini anlatan bu film şu şekildedir iki farklı karaktere sahip bu eltilerin aralarında bi kıyas bi çekişme, rekabet vardır. Evliliklerini , hayatlarını, evlerini, herseylerini bi şekilde birbirinkiyle kıyaslayıp üstünlük sağlamaya çalışıyorlar. Biri diğerini dibe cekmeye çalışıyor ve bu kadınlar sosyal medya bağımlısı her anılarını sosyal medyada paylaşıp birbirilerini kiskandirmaya çalışıyor ama bu olaylar cok komik eğlenceli bi sekilde yaşanıyor ki kendimizi kahkahalar içinde buluyoruz izlerken. Aslında bu film bence birazcık da sosyal medya bağımlılığımızın bize kattığı olumsuzluktan, sırf başkaları birşeyi görüpte kıskansın diye yaptığımız paylaşımların da olumsuz yönünü ortaya çıkarıyor. Eltilerimizin eşleri de gün geçtikçe eltilerimize kapılıp rekabete yarışına dahil oluyorlar. Bu komik samimi filmi izlerken yerinizde gulmekten duramıyacaksınız. Belli bi kesim tarafından beğenilmesevde çoğunluk baya ilgiliydi filme. İzlediğimizde çoğumuzun akraba ilişkilerimizde öyle olduğumuzu ve sosyal medyaya olan aşkımızı fark edecegimizi düşünüyorum. Ailemizi de alıp ister sinemada ister Netflix’te izleyebileceğimiz, eğlencenin tadi çıkartacagımız cok  samimi bir film.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Eltilerin Savaşı Filminden Kareler

Eltilerin Savaşı Sansürsüz Full İndir

Eltilerin Savaşı Sansürsüz Full İndir

Eltilerin Savaşı Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.89 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Eltilerin Savaşı Sansürsüz İndir – Full – 1080p YAPILAN YORUMLAR