Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Eli 

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Ciaran Foy

Filmin Oyuncuları: Charlie Shotwell, Kelly Reilly, Lili Taylor, Max Martini, Sadie Sink

Filmin Süresi: 98 Dakika

Eli Filmi Fragman İzle

Eli Filmi Özet ve Detaylar

Eli, Miller ailesinin tek çocuğudur. Çok nadir bir hastalığa yakalanmıştır. Ailesi bu hastalığı tedavi ettirmek için gitmediği hastane kalmamıştır. Ancak hastalığın bir çaresini bulamamışlardır. Eli, hastalığından dolayı normal havada nefes alamamakta, hemen kriz girmekte, her tarafı alerjik kızarmaktadır. Ailesi onun evde rahat etsin diye özel hava temizleyici cibinlik almış. Ayrıca dışarı çıkarken özel korumalı elbise giymek zorunda kalmaktadır.

Ailesi her şeyden ümidini kestiği bir anda, Dr Horn ile tanışırlar. Doktor Horn, deneme aşamasında olan bir ilaç ile Eli’yi tedavi edebileceğini söyler. Eli ve ailesi kendi araçları ile uzak bir şehirde olan, doktor Horn’un kliniğine giderler. Doktor Horn’un kliniği şehirden uzakta, eski bir malikaneden döndürme bir yerdir. Dışarıdan bakıldığında ürkütücü bir hali vardır. Eli ve ailesi kliniğe girerler.

Doktor Horn, Eli’ye burada elbisesini çıkartabileceğini, suyun çok steril olduğunu isterse güzel bir banyo yapabileceğini söyler. Eli, annesinin yardımı ile üstünü çıkartır ve güzel bir banyo yapar. Geceleyin bir şeyler gördüğünü sanır korkar, anne ve babasının yanına gider. Doktor Horn , tedaviye başlar. Eli, geceleri ilginç varlıklar görmeye ve bu varlıklardan korkmaya başlar. Bunu ailesi ve doktora anlattığında, doktor Horn bunların normal olduğunu hastaların bazıları halüsinasyon gördüğünü anlatır. Eli bu varlıkları sürekli görmeye başlar. Sonunda bu varlıklar bana zarar vermek mi istiyor, yoksa bana yardım mı ediyor diye sorgular. Bu varlıkların çeşitli yerlere yazdığı yazıların şifresini çözer.

Eli, Doktor Horn’un daha önce tedavi ettiği hastaların dosyalarına ulaşır. Bu dosyalarda yaptığı incelemelerde daha önce tedavi ettiği hastaların hepsinin öldüğünü görür. Bunu ailesi ile paylaşır. Annesi oğluna inanır ve oradan ayrılmak ister. Babası ise inanmaz, tedaviye devam etmeleri gerektiğini savunur. Annesi çocuğunu alıp gideceğini söylediğinde, Doktor Horn tarafından bodruma kapatılır. Çocuğu babasının yardımı ile sedyeye bağlarlar. Bu arada annesi bodrumda bulduğu bir gama ile onların olduğu yere gelir. Oğlunu kurtarmak ister. Bay Miller ona yardım edeceğini söyleyerek, bıçağı elinden alır. Daha sonra kadını tutar ve tedaviye devam etmelerini söyler. Bu aşamadan sonra olaylar farklı bir boyuta geçer. Acaba bundan sonra ne olmuştur? Eli de diğer hastalar gibi öldü mü? Bayan Miller ve oğlu kurtuldu mu? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Eli Filmini indirip, Türkçe Dublaj, sansürsüz, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Eli Filminden Kareler

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eli Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR