Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz İndir

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz İndir

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Ecinni: Tılsımlı Mezar

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Mehmet Sağlam

Filmin Oyuncuları: Berkay Berkman, Elis Büsra Kiliç, Önem Piskin

Filmin Süresi: 90 Dakika

Ecinni: Tılsımlı Mezar Filmi Fragman İzle

Ecinni: Tılsımlı Mezar Özet ve Detaylar

Ecinni: Tılsımlı Mezar filminde; Sinan ile Yılmaz iki yakın arkadaştır. Bu iki arkadaş define işleri ile uğraşmaktadır. Vizyona giren yeni bir filmin tanıtımında, yönetmen filmin çekildiği yerin tanıtımını yapar. Bu tanıtımda, şimdiki caminin avlusunda bir Ermeni mezarlığı olduğunu, bu mezarda dört yüzyıl önce kolundaki bilezik ile gömüldüğünü, bu köyde gece kalmanın çok tehlikeli olduğunu, verdiği söz nedeni ile bu köyün yerini söylemeyeceğini belirtir. Define işi ile uğraşan  Sinan ile Yılmaz bu yerin ismini öğrenip, hemşirenin kolundan bileziği almayı düşünmektedirler. Yerin adını öğrenmek için yönetmeni ararlar, yönetmene YouTube’de tanıtım amaçlı bu köyün videosunu yayınlamak istediklerini, bunun çekim yapmaları gerektiğini, köyün adını ve adresini sorarlar. Yönetmen bü köyün adını veremeyeceğini, bu köye gitmenin çok tehlikeli olduğunu, geceleyin bu köyde kalınmaması gerektiğini anlatır.

Ecinni: Tılsımlı Mezar filminde; İki arkadaş yönetmenden yerin adını öğrenemeyince, bu sefer filmde yer alan oyunculara sosyal medya üzerinden mesaj yazarlar. Bu mesajlara genç bir oyuncu cevap verir. İlk önce yerin adını söylemek istemese de ısrarlara dayanamayıp yerin adını söyler.

Ecinni: Tılsımlı Mezar filminde; Sinan ile Yılmaz köyün adını öğrenince gündüz gözü ile köyde bir keşif gezisi yaparlar. Caminin ve mezarlığın yerini bulurlar. Köyün yol durumuna gece gelen olursa nasıl kaçmaları gerektiğini hesaplarlar. Bu iki arkadaşa şimdi iyi bir gözcü lazımdır. Bu iş için güvenilir gözcü olarak kız arkadaşları Sema ve Eda’yı düşünürler. Kızlar macera olsun diye bu gözcülük olayını kabul ederler.

Ecinni: Tılsımlı Mezar filminde; Sinan, Yılmaz, Eda ve Sema gece vaktinde köye gelirler. Sema ile Eda gözcülük yapacakları yerde kalırlar. Sinan ve Yılmaz ise kazı yapacakları alana gelirler. Detektör ile bileziğin olduğu yeri ararlar. Sonunda bir yer tespit edip kazmaya başlarlar. Bir iki kazma vurunca detektör başka yerden alarm verir. Yeni yeri kazmaya başlarlar.

Ecinni: Tılsımlı Mezar filminde; Sinan ile Yılmaz kazmaya başladıktan sonra ilginç olaylar olmaya başlar. Değişik varlıklar görmeye başlarlar. Bu arada korkup oradan ayrılmaya karar verirler. Ancak bu arada Sinan ile Sema kaybolur. Yılmaz ile Eda ne kadar arasalar da  bulamazlar. Filmin yönetmeninden yardım isterler. Filmin yönetmeni ve genç oyuncu köye gelir. Sema ile Sinan bulunacak mı? Eda ile Yılmaz’ın başına bir şey gelecek mi? Bu ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, Ecinni: Tılsımlı Mezar filmini izlememiz gerekir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ecinni: Tılsımlı Mezar Filminden Kareler

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz Full İndir

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz Full İndir

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ecinni: Tılsımlı Mezar Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR