Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dünyanın Sonu – World’s End Sansürsüz 4K İndir

Dünyanın Sonu - World's End Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Dünyanın Sonu – World’s End

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi ve Bilim Kurgu

Filmin Yılı: 2013 –  İngiltere, ABD, Japonya

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Edgar Wright

Filmin Oyuncuları: Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rose Reynolds, Thomas Law, Luke Bromley

Filmin Süresi: 109 Dakika

Dünyanın Sonu – World’s End Fragman İzle

Dünyanın Sonu – World’s End Özet ve Detaylar

Fantastik komedi ya da bilim kurgu ile komedinin çok profesyonel bir şekilde harmanlanması ile oluşmuş bir senaryo metnine sahip olan The World’s End – Dünyanın Sonu, 109 dakika boyunca sizlere komedi dolu bir parodi sunmayı vaadediyor. Three Flavours Cornetto (Üç Aromalı Cornetto Üçlemesi) ya da Blood and Ice Cream Trilogy (Kan ve Dondurma Üçlemesi) olarak da bilinen serinin son halkasını oluşturan The World’s End – Dünyanın Sonu için yönetmen koltuğunda Edgar Wright’ı görüyoruz.

Fantastik komedi türünde 2013 yılındaki rakiplerini kesinlikle açık ara geride bıraktığı şüphesiz olan The Worlds End – Dünyanın Sonu, oyunculuk ve efektlerinin kalitesi bir kenara Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rose Reynolds, Thomas Law, Luke Bromley gibi ünlü oyuncu yıldızlara sahip olması ile de bizlere eğlenceli dakikalar sunan bir Birleşik Krallık filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Uluslararası film değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde 292.842 kişi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 10 puan üzerinden toplamda 7 puan alan The World’s End – Dünyanın sonu lisede tanışmış 5 eski lise arkadaşının 20 yıl sonra bir araya gelerek daha önce yapamadıkları bir şeyi yapmayı hedeflemelerini konu alıyor. Bu beş liseli arkadaş 12 bardan oluşan namı değer Golden Road – Altın Yol’u bir gecede tamamlamaya çalışıyorlar. Bilin bakalım bu eğlenceli grubun haylaz lideri kim? Tabii ki Simon Pegg tarafından canlandırılan Gary King.

Aksiyon ve macera dolu kaliteli fantastik komedi türünde diğer bilim kurgu filmlerine taş çıkartacak seviyede zevkli ve eğlenceli bir parodi ile süslenmiş muhteşem oyuncu performanslarıyla dolu bir eser izlemek isteyen her sinema severin muhakkak The World’s End’i izlemesini tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dünyanın Sonu – World’s End Filminden Kareler

Dünyanın Sonu - World's End Sansürsüz 4K İndir

Dünyanın Sonu - World's End Sansürsüz 4K İndir

Dünyanın Sonu - World's End Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.22 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın Sonu – World’s End Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR