Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Double Dad

Filmin Türü: Aile, Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Brezilya

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Cris D’Amato

Filmin Oyuncuları: Eduardo Moscovis, Fafá de Belém, Maisa Silva, Marcelo Médici, Thaynara OG

Filmin Süresi: 103 Dakika

Double Dad Fragman İzle

Double Dad Özet ve Detaylar

Vicenza bizim asıl karakterimiz. Babasını tanımamış annesiyle beraber yaşayan genç bir kadın. Artık babasıyla tanışması gerektiğini düşünüyor ama annesi bunu istemiyor. Babasıyla tanıştırmak yerine Hindistan’a götürmeye çalışıyor vicenza’yı o da gitmek istemediğini söyleyip köyde kalacağını söylüyor. Annesi gittikten sonra bisikletiyle beraber köyden ayrılıp babasının son adresine gitmeye karar veriyor.

Babası gibi resim yeteneğine sahip olan vicenza yolda karşılaştığı insanlara sorarak babasının evini buluyor – normalde yani gerçek hayatta bile illa ki sizi farklı yere gönderen bireyler varken burada herkesin doğruyu söylediği bir ütopya görmek gerçekten gözlerimi yaşarttı-.

Babasına başlangıçta ondan resim dersi almak isteyen bir öğrenci gibi yaklaşıyor. Babası ona ders vermeyi kabul edince kızı olabileceğini söylüyor ve hikaye böylelikle başlıyor. Başlıyor dediğime bakmayın normal izlediğiniz dizi film senaryolarındaki gibi vicenza’yı öyle zor durumlarda bırakmıyor veya reddetmiyor.

Sadece bir kere tartışıyorlar ondan sonra babası hatasını anlayıp hemen özür dilemeye gidiyor. Sanırım filmin konusu hippi yaşam tarzını benimseyen bir genç kadın ve babasının bir sanatçı olduğundan mütevellit film genel olarak Polynna bakış açısıyla geçiyor. Vicenza kaldığı yerde yeni genç bir ekiple tanışıyor ve filme bu sayede hareket geliyor. Ne kadar bir hareket geliyor orası şüpheli ama bu filmin kalanıyla kıyaslandığında bir akıcılık ve hareketliliğin geldiği kesin.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Double Dad Filminden Kareler

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.23 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Double Dad Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR