Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Dolittle

Filmin Türü: Aile, Fantastik, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Stephen Gaghan

Filmin Oyuncuları: Antonio Banderas, Harry Collett, Jim Broadbent, Michael Sheen, Robert Downey Jr.

Filmin Süresi: 101 Dakika

Dolittle Filmi Fragman İzle

Dolittle Filmi Özet ve Detaylar

Robert Downey’in Dolittle olarak başrolde oynadığı filmde Dr. John, kraliçenin hastalığına çare bulmak için macera dolu bir yolculuğa gönülsüz de olsa yola çıkacaktır. Dr. John Dolittle İngiltere’nin en ünlü veterineridir ve en önemli özelliği hayvanlarla konuşabiliyor olmasıdır. Yıllar önce çok sevgili eşini kaybeden Dolittle o günden bu yana kendini eve kapatır ve insanlardan soyutlar her zaman ki gibi en yakın dostları hayvanlar onu bir başına bırakmaya niyetli değildir. Dış dünya ile bağlantısını kesen doktor, kraliçenin hastalandığını öğrenince kabuğundan çıkmaya karar verir. Kraliçenin hastalığına çare bulmak için efsanevi ve gizemli bir adaya macera dolu yolculuğa çıkması gerekir uzun bir sessizliğin ardından. Dolittle’a bu yolculukta sürekli konuşan endişeli bir goril, kuş beyinli sürekli saçma fikirleri olan bir ördek, boyundan mıdır bilinmez alaycı bir deve kuşu, kutup ayısı ve asıl mantıklı ve zekice fikirleri daima olan akıl hocası papağan eşlik edecektir.

Film de maceralar içerisinde aksiyon yer verilmekle beraber duygunun da ön plana çıkarıldığı gözlenmektedir. Filmin bu bir aile filmi sloganıyla çekilmesi de izleyici tarafından beğenilmişe benziyor olsa gerek. Şimdilik filmde ki tek eksik Türkçe dublajındaki başrol oyuncusunun seslendirmesinin kötü olması gibi görülüyor. Ülkemiz de filmi izleyen kişilerin yorumlarına baktığımız da seslendirmenin çok beğenilmediği görülmektedir. Tabi bu küçük eksiklik filmin kalitesini asla gölgeleyemez.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dolittle Filminden Kareler

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 13.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dolittle Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR