Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Söz torrent indir

SÖZ 54.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

SÖZ 54.Bölüm Torrent İndir

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, SÖZ 54.Bölüm Tek Part Torrent İndir, SÖZ 54.Bölüm Full HD Torrent İndir, SÖZ 54.Bölüm İnceleme

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

SÖZ 54.Bölümde Neler Olacak?

SÖZ 54.bölüm fragmanlarını izlediğimizde, yeni bölümde de bol aksiyonlu geçeceği görünüyor. Yavuz, Dragan’ın peşine Viyana’ya gitmişti. Viyana’da öğrendiklerini  acil olarak Turan’a iletmesi gerekiyordu. Yavuz bu arada Dragan ile aynı masada karşı karşıya gelir.

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

TİM, İvan’ın yapacaklarını önlemek için, İvan’ın peşine düşer. İvan peşine düşen TİM’e tuzak kurmuştur. TİM zor durumda kalsa da bu tuzaktan kurtulmayı başarır. TİM terör örgütünün peşine düşmüştür ve çetin bir takip başlamıştır.

SÖZ 54.Bölüm 1.Fragman İzle

SÖZ 54.Bölüm 2.Fragman İzle

SÖZ DİZİSİNİN 53. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

SÖZ 53.bölümde Dragan, İvan’ın yattığı hapishanede ki elektrikçiyi ailesini öldürmekle tehdit ediyor. Elektrikçi, Dragan’ın tehditleri  sonucu hapishanenin elektrik trafolarını patlatıyor. Dragan ve adamları hapishaneye gelip oradaki insanları öldürüp, İvan ve yanındakileri kaçırıyor.

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

Dragan’ın  İvan’ı kaçırmasında ki esas nedeni  Milli Güvenlik Protokolüne ulaşıp, orada eylem yapmasını sağlamak. Bu arada TİM hapisten kaçanlar ve Dragan’ın Peşine düştüler.

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

Savcı Derya, Yavuz’u hastanede ziyaret etti. Derya, Yavuz’un sadece bir tamirci olduğuna inanmıyor. TİM hastanede yatan komutanları Yavuz’u ziyarete gidiyor. TİM, İvan’ın peşine düşüyor. Bu arada İvan ile ilgili bir sürü bilgiye ulaşıyor. TİM, Dragan’ı yakalamak için harekete geçti.

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

Keşanlı, Melissa’ya aşık oluyor. Bu aşkından dolayı Melissa’nın evine gidiyor. Melissa psikolojik rahatsızlıklarından dolayı Keşanlı’yı görünce çılgına dönüyor. Melissa’nın çılgına dönmesinin temel sebebi ise Keşanlı’yı babasının tuttuğunu düşünmesi.

SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz İzle

SÖZ 53.bölümde Yavuz, Dragan’ın planlarını ve terör destekçilerinin neler konuştuğunu öğrenmek için Viyana’ya gidiyor. Viyana’da Dragan ile Yavuz yüz yüze karşılaşıyorlar. Bu karşılaşmada Yavuz, Dragan’a ‘’Biz ölürüz şehit oluruz, siz ölürsünüz leş olursunuz’’ şeklinde konuşuyor.

SÖZ 53.Bölüm Önemli Sahneler

Melisa Keşanlıya Aşık Oldu | Söz 53.Bölüm

Söz | 53.Bölüm – Hayatımı Kurtardın!

SÖZ 54.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
SÖZ 54.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR
  • SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir | Torrent İndir
    4 ay önce

    […] SÖZ 54.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir […]