Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Söz Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Tek Part torrent İndir, Söz 52.Bölüm Full HD Torrent İndir, Söz 51.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 51.bölüm yeni sezona fırtına gibi giriş yaptı. Söz dizisi bu sezonda izleyicisini ekran başına kilitleyecek gibi. Pazartesi akşamı bir çok televizyon kanalında çok güçlü diziler olmasına rağmen Söz Dizisi reyting sıralamasında üst seviyelerde yer bulmayı başardı. Dizi oyuncu kadrosunda çok fazla değişikliğe gitmeden iyi işler yapmaya devam ediyor.

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölümde Neler Olacak?

Söz 51.Bölümü izlediğimizde aklımızda bazı sorular kaldı. Agah, ölerek diziden çıkacak, Büyük ihtimal ile Bahar’da diziye veda edecek gibi görünüyor. Yavuz’un kimliği ortaya çıktı. Yavuz, tekrar askere davet edildi, fakat kabul etmedi. Babasının ona bıraktığı video izlerken görüyoruz.

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Söz 52.Bölüm Torrent İndir

Yavuz geçen sürenin kurgu olduğunu anladı ve tekrar askere dönecek. Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç anlaşılan bu bölümde ortadan kaldırılamıyacak. arkasında başka devletlerin olma ihtimali büyük olasılık. Yavuz, Bahar’dan sonra yavaş yavaş Derya’yı tanıma yoluna girecektir. Tahminlerim şu anlık bu kadar.

Söz 52.bölüm Fragman İzle

Söz 51.Bölümde Neler Oldu?

Sevilen dizi Söz 51.bölümde Agah diziden ayrıldı. Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç, İstanbul ve tüm ülkede canlı bomba patlatma tehditleri etti. Eğer istekli yerine getirilmez ise büyük terör olayları yapacağını açıkladı. Kasap lakaplı teröristin tek isteği vardır, Yavuz Karasu. Bir düğün için İstanbul’da olan, Tim’e  kasap lakaplı teröristin durdurulması için görev verildi. Tim artık zamana karşıda bir yarış içine girmiştir.

Söz 51.Bölüm – İlk Görüşte Aşk Keşanlı

Keşanlı bir denetim sırasında karşılatığı kıza vurulur. Kız onlardan kaçar, arkadaşı durdurmak ister, fakat Keşanlı bırak gitsin kimliği bizde der.

Söz 51.Bölüm – Keşanlı Komutanım Yaşıyorsun Sen!

Tim operasyon sonucunda bir sürpriz ile karşılaşır. Daha önce öldü bildikleri, hatta sabah mezarına gittikleri, Yavuz komutanlarını sandalyeye bağlı olarak karşılarında görürler.

Söz 51.Bölüm – Yavuz’un  Yeni Görevi

Yavuz’a yeni bir gizli görev verilir. bu görev bu sefer dağlarda değil şehir merkezinde olacaktır.

Söz 52.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Söz 52.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR