Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sen Anlat Karadeniz Torrent İndir

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Torrent İndir

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm sansürsüz Torrent İndir, Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Full HD Torrent İndir, Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm İnceleme

 

 

 

DİZİ ADI

Sen Anlat Karadeniz

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

29.Bölüm – 07.11.2018 (Çarşamba)

DİZİ TÜRÜ

Dram – Aşk

OYUNCULAR

İrem Helvacıoğlu – Ulaş Tuna Aslantepe – Mehmet Ali Nuroğlu

YÖNETMEN

Osman Sınav

 

ATV ekranların sevilen dizisi olan Sen Anlat Karadeniz, Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı başarılı bir yapım. Sezonun en ilgi çeken dizisi olmayı hak ediyor diyebileceğimiz yapım, her Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşuyor. Sezonun favori dizisi Çarşamba akşamları reytinglerde üst sıralara oturuyor.

Dizi, genel olarak toplumda büyük bir problem olan ve tepki çeken çocuk gelin ve kadına şiddet olaylarını konu alıyor. Bu konuların çok iyi işlendiği film izleyiciler tarafından oldukça beğeniyor. İrem Helavcıoğlu’nun canlandırdığı Nefes karakteri, para karşılığında satılmış bir çocuk gelin. Satıldığı adam olan Vedat (Mehmet Ali Nuroğlu), ona büyük eziyetler çektirmekte ve şiddet uygulamakta. Günün birinde kendini kurtarmak amacıyla oğlu Yiğit ile evden kaçmayı başaran Nefes, Ulaş Tuna Aslan Tepe’nin hayat verdiği Tahir karakteri ile karşılaşıyor.

Tahir ile birlikte hayatı tamamen değişen ve mutlu bir hayat yaşayan Nefes, bu seferde Tahir’in ailesi ve geçmişten bu yana halen peşini bırakmayan Vedat ile başı dertte. Tahir ile Nefes’in hayata karşı olan mücadelesini izleyiciler her hafta büyük bir merakla bekliyor…

 

 

torrent indir

Fragman gerçekten ilgi çekici gözüküyor. “Anne, ben Tahir abiye baba dedim, kızar mı?” –  “Babalar hep kızar da…”

torrent indir

Fragmana bakacak olursak sezonun en neşeli anlarından birine şahit olacağımızı söylemek mümkün. Yeni bölüm yarın  yayınlanacak!

 

 


Bir önceki bölümü kaçırmış olanlar için Sen Anlat Karadeniz 28.Bölüm dikkat çekici sahneleri sizler için bir araya getirdik. Keyifli İzlemeler.

Sen Anlat Karadeniz 28. Bölüm Dikkat Çeken Sahneler (Önceki Bölüm)

 

Ağlayacaksak da Beraberiz, Güleceksek de…

 

Nazar, Nefesten Özür Diliyor…

 

Nazar, Vedat’a Karşı Geliyor!

torrent indir

 

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR