Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nefes nefese torrent indir

Nefes Nefese 5.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Nefes Nefese Star Tv ekranlarının sevilen dizisi. Çarşamba günlerinin en çok reyting alan, sosyal medyaya damga vuran Nefes Nefese dizisi, yeni sezona damgasını vuracağını daha başlamadan güçlü oyuncu kadrosuyla söylemişti.Nefes Nefese dizininin konusu Rüya’nın hiç görmediği annesinin Suriye olduğu bilgisini öğrenmektedir.Rüya annesini görmeyi o kadar çok istemektedir ki her şeyi göze almıştır. Rüya, Suriye’ye gidebilmek için sahte bir evlilik yapmıştır ama işler planladığı gibi gitmemiştir. Rüya’nın Suriye’ye gitmek için yaptığı bu evlilik onu Antakya’da kalabalık bir ailenin içine sürükler. Suriye’ye gitmek şöyle dursun Rüya bu ailede başına binbir türlü dert alır ve bambaşka maceralara yelken açar.

Nefes nefese torrent indir

 

Nefes Nefese dizinin oyuncu kadrosu ilk açıklandığında bu kadar dikkat çekmemişti.Sonrasında yaptıkları transferler ile oldukça güçlendi.2-3 kez isim değişikliği yaşayan Nefes Nefese dizisinin aldığı son isim diğerlerine bakış oldukça etkili. Başrol oyunculuğu Uğur Yücel’in yaptığı dizinin yönetmenliğini de Uğur Yücel üstlenmektedir.Oldukça başarılı başlayan dizi gelecek vaat eden diziler arasındadır ki haftalık reyting sıralamasında da ilk 3 sıradan inmemektedir.

Nefes nefese torrent indir

Nefes Nefese 5.bölüm nefeslerimizi kesti dersek yalan olmaz. Nefes Nefese 5.bölüm çatışma ile başladı. Daha sonra heyecanlı kovalamaca ile aksiyon yönünden çok zengin olarak başladı. Atmaca, kızı Rüya’yı buldu. Rüya annesine yaklaşırken , annesinden uzaklaştı. Yusuf ile Rüya’nın ayrılışı çok dramatik oldu. Selma, Yusuf’tan ayrılsa da, hala kıskançlık gösteren hareketleri oldu.

Yasin ve Boran tarafında, Atmaca, Yasin’i kaçırmıştı fakat Boran, Yasin’i kurtarmayı başardı. Atmaca ve adamları az kaldı polis baskınıyla yakalanıyordu. Şakir Ağa hastanede gözlerini açtı. Bu anlattıklarımızı ve daha fazlasını, Nefes Nefese 5.bölüm torrent indirerek izleyebiliriz.

DİZİ ADI

Nefes Nefese

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

5.Bölüm -05.09.2018

DİZİ TÜRÜ

Aşk – Dram

OYUNCULAR

Uğur Yücel – Şükrü Özyıldız – Melisa Şenolsun – Gülçin Santırcıoğlu – Ezgi Şenler

YÖNETMEN

Uğur Yücel

Nefes nefese torrent indir

Nefes Nefese 5.Bölüm: Önemli Anlar

Nefes Nefese 5.Bölüm – Ne Pahasına Olursa Olsun…

Nefes Nefese 5.Bölüm – Duygu Dolu Anlar

Nefes Nefese 5.Bölüm -Ortalığı Karıştırdın!

Nefes Nefese 5.Bölüm – Rüya’nın Zor Anları

Nefes Nefese 5.Bölüm – Yüzleşme

DİZİNİN TORRENTİNİ DİZİNİN YAYIMLANDIĞI GECE (Çarşamba GECESİ) SİTEMİZDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İyi Seyirler.

Nefes Nefese 5.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Nefes Nefese 5.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR