Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Meleklerin Aşkı Torrent İndir

Meleklerin Aşkı 7.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Meleklerin Aşkı Show Tv ekranlarının sevilen dizisi.Perşembe günlerinin en çok reyting alan, sosyal medyaya oldukça popüler olan Meleklerin Aşkı dizisi,yaz dönemine damgasını vurdu diyebiliriz.Haftalık reyting sıralamasında da zirveye oynayan dizi, çok aşina olmadığımız oyuncular ile bunu başardı diyebiliriz.Meleklerin Aşkı dizisinin romantik komedi tadında oldukça eğlenceli bir dizi.Özellikle şu sıkıcı yaz akşamlarında izlenebilecek, keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir dizi.Yaz dönemi bittiği zaman durum ne gösterir bilinmez ama, yaz dönemi bitene kadar reytinglerde zirveye oynayacağı kesin.

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

Baş rollerinde Melek ile Yağmur’un oynadığı Meleklerin Aşkı dizisinde, Yağmur Melek’e aşıktır.Melek’de Yağmur’a karşı hisler beslemektedir.Melek Yağmur’un onu sevdiğini bilmesine rağmen aralarında bir türlü bir ilişki başlamaz.Melek’in yakın arkadaşı Deniz, Yağmur’u sevmektedir.Hal böyle olunca da Melek ile Yağmur arasında  bir türlü ilişki başlayamaz.Ne zaman yakınlaşıp bu sefer tamam dedikleri anda Deniz birden ortaya çıkıverir.

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

 

DİZİ ADI

Meleklerin Aşkı

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

7.Bölüm – 16.08.2018

DİZİ TÜRÜ

Aşk – Romantik Komedi

OYUNCULAR

Oya Başar – Gülper Özdemir – Berkay Hardal

YÖNETMEN

Ersoy Güler

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

 

Meleklerin Aşkı 7.Bölüm Fragman – 1 

Meleklerin Aşkı 7.Bölüm Fragman – 2

Meleklerin Aşkı 6.Bölüm -Melek Uçurumun Kenarında

Melek uçurumdan düşmek üzereyken Yağmur onu birden kavrayıp düşmekten kurtardı.İkili arasında yakınlaşma bir tık daha arttı.

Meleklerin Aşkı 6.Bölüm -Doğruluk mu Cesaret mi?

Melek ile Yağmur doğruluk mu cesaret mi oynadılar.Cesareti seçen Melek’in cezası Yağmur ile öpüşmek oldu.Melek Yağmur ile öpüşmek üzereyken Deniz kendini havuza attı.

Meleklerin Aşkı 6.Bölüm -Necmettin Düzeldi mi?

Kafasına yanlışlıkla tabak yedikten sonra Necmettin’in hafızası gitmişti.Rusça konuşmaya başlayan Necmettin, kafasına sözlük yedikten sonra tekrardan eski haline geldi.

DİZİNİN TORRENTİNİ DİZİNİN YAYIMLANDIĞI GECE (Perşembe GECESİ) SİTEMİZDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İyi Seyirler.

Meleklerin Aşkı 7.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Meleklerin Aşkı 7.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR
  • Sanal Klavye
    6 ay önce

    Çok teşekkürler 🙂 dün indirememistim yönlendirdiğim sayfada yorumların önemli olduğunu gördüm. Bugün başarılı bir şekilde indirdim. Çok teşekkürler:)