Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Meleklerin Aşkı Torrent İndir

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm Torrent İndir

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm İndir

Meleklerin Aşkı Show Tv ekranlarının sevilen dizisi.Perşembe günlerinin en çok reyting alan, sosyal medyaya oldukça popüler olan Meleklerin Aşkı dizisi,yaz dönemine damgasını vurdu diyebiliriz.Haftalık reyting sıralamasında da zirveye oynayan dizi, çok aşina olmadığımız oyuncular ile bunu başardı diyebiliriz.Meleklerin Aşkı dizisinin romantik komedi tadında oldukça eğlenceli bir dizi.Özellikle şu sıkıcı yaz akşamlarında izlenebilecek, keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir dizi.Yaz dönemi bittiği zaman durum ne gösterir bilinmez ama, yaz dönemi bitene kadar reytinglerde zirveye oynayacağı kesin.

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

Baş rollerinde Melek ile Yağmur’un oynadığı Meleklerin Aşkı dizisinde, Yağmur Melek’e aşıktır.Melek’de Yağmur’a karşı hisler beslemektedir.Melek Yağmur’un onu sevdiğini bilmesine rağmen aralarında bir türlü bir ilişki başlamaz.Melek’in yakın arkadaşı Deniz, Yağmur’u sevmektedir.Hal böyle olunca da Melek ile Yağmur arasında  bir türlü ilişki başlayamaz.Ne zaman yakınlaşıp bu sefer tamam dedikleri anda Deniz birden ortaya çıkıverir.

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

 

DİZİ ADI

Meleklerin Aşkı

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

10.Bölüm

DİZİ TÜRÜ

Aşk – Romantik Komedi

OYUNCULAR

Oya Başar – Gülper Özdemir – Berkay Hardal

YÖNETMEN

Ersoy Güler

Meleklerin Aşkı Torrent İndir

 

Meleklerin Aşkı 11.Bölüm Fragman  ( FİNAL)

Meleklerin Aşkı 11.Bölüm Fragman (FİNAL)

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Sevmek Suç mu?

Melek ile buluşmaya gitmek için yola çıkan Yağmur, Ekrem Bey’in adamları tarafından kaçırılır. Yağmur, Melek ile buluşmaya gidemedi ve işler çok karıştı.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Bu Gece Burada Kalıyoruz.

Necmettin ve ailesi ormanda kayboldular. Yorulan ekibe Melike burada bir gece kalalım diye bir teklif ediyor.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Aşık Prens il Uyuyan Prenses

Necmettin ve ailesi ormanda buldukları bir karavana biniyorlar. Karavanı sahibine götürüyorlar. fakat ummadıkları bir şey karavanın sahibi karanlık işler çeviren bir adamdır.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Bezirganbaşı Sürprizlerden Hoşlanmıyor.

Bezirganbaşı, Sercan’ı kıskanmaya başlıyor. Bu konuda Mehtap’ı uyarıyor. Mehtap, Bezirgan’ı kıskandırmak için, Sercan’a yakınlık göstermeye başlıyor.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Şok Yüzleşme

Melek ile Yağmur evde karşılaşırlar. Bu arada, Ekrem Bey’in yaptıkları, Rukiye Hanım’ın yaptıkları ortaya çıkıyor. Melek evde ki herkese kızıyor ve evi terk ediyor. Yağmur’da peşi sıra gidiyor.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Şok Yüzleşme

Yağmur gitmekte olan Melek’in peşi sıra takibe başlar ve yolda Melek’e aşkını itiraf eder. Yağmur en sonunda Melek’i ikna eder ve eve dönerler.

 Meleklerin Aşkı 10.Bölüm -Ben Rukiye’yi Çok Seviyorum

Ekrem Bey ile Rukiye Hanım, kızlarının mutluluğu için barışmış gibi yaparlar. bunların barışmadığını anlayan, Melek ve Yağmur yeni bir oyun ile iki ihtiyarın birbirlerine olan aşklarını itiraf ettirirler.

DİZİNİN TORRENTİNİ DİZİNİN YAYIMLANDIĞI GECE (Perşembe GECESİ) SİTEMİZDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İyi Seyirler.

Meleklerin Aşkı 10.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Meleklerin Aşkı 10.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR