Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full Torrent İndir, Çukur 2.Sezon  4.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 4.Bölümde Neler Olacak?

Çukur 2.sezon 4.bölüm fragmanını izlediğimizde, Yamaç ile Cumali, Vartolu’yu yanlarına aldıklarını görüyoruz. Vartolu kendini, Koçovalı olarak görüyor, Cumali buna çok itiraz ediyor. Bu arada Yamaç ve Cumali’nin kurduğu ekibe Vartolu’da katılmış oldu. Bu üçlü sanki üç silahşor oldular.

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 4.bölümde, Yamaç ve ekibi Karakuzular’dan Çukur’u almak için harekete geçecekler. Bunun için Çukur’daki insanların güvenini yeniden kazanmaları gerekiyor. Karakuzular’ın Çukur’daki İtibarını düşürmek için onları zor duruma düşürmeye çalışacaklar. Bu iş için Çeto’nun , Bulgarlar ile yaptığı işi engellemeye çalışacaklar.

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.sezon 4.bölümde Selim ortaya çıkacak. Selim yaptıklarından dolayı çok pişman olmuşa benziyor. Belki Yamaç ve Cumali’den özür dileyebilir. Fakat Yamaç ile Cumali’nin bu özrü kabul edeceklerini sanmıyorum.

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Ön İzleme

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölümden Sahneler

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm – Cumali’den Meke’ye Fırça

Cumali Çukur’a gittiğinde, Meke ve adamları, Cumali’yi Fark ettiler. Meke ve adamları, Cumali’nin peşine düştüler. Cumali Peşindekileri atlattı ve Meke’yi yakaladı. Meke’nin göğsünde ki Çukur dövmesini görünce o dövmenin bıçakla kazımak gerekir diye fırça attı.

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm – Hangi Dağın Kurdusun

Yamaç onun için ölen gençten sonra kararlarında büyük değişiklik yaptı. Bu yeni aldığı kararları abisi Cumali’ye açıkladı. Yamaç, Cumali’ye Çukur’u geri alacağını söyledi ve sende bana yardım edeceksin dedi. Abisi ise ona ne zamandan beri büyüklere akıl verir oldun diye sordu.

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm – Çukur’da Taş Üstünde Taş Koymam

Yamaç ile Cumali, Çukur’da Krakuzular’ın esir aldığı insanları kurtarmak için, Mahsun ve adamlarını tuzağa düşürdü. Mahsun’u tuzağa düşürdükten sonra Çeto’yu aradı, Çeto’dan adamlarını kurtarmak karşılığında, Çukur’da esir aldığı adamları serbest bırakmasını istedi.  Yamaç isteğinde başarılı oldu.

Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 37.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR
  • Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle | En İyi Yerli Filmler
    4 ay önce

    […] Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İzle […]