Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 41.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 41.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Çukur 41.Bölüm Torrent İndir

 

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

DİZİ ADI

Çukur

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

40.Bölüm- 05.11.2018 (Pazartesi)

DİZİ TÜRÜ

Aksiyon-Dram

OYUNCULAR

Erçak Koçak Köstendil – Aras Bulut İyinemli- Dilan Çicek Deniz

YÖNETMEN

Yağız Alp Akaydın

 

Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen Çukur, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan bir yapımdır. Her bölümüyle reytinglerde üst sıralara oynayan dizide, gün geçtikçe heyecan dolu bölümleri de beraberinde getiriyor.

Dizi, İstanbul’un en tehlikeli ver karışık yerlerinden olan Çukur mahallesinde geçmektedir. Mahallenin en önemli kuralı ise uyuşturucuya asla fırsat verilmemesidir. Mahallenin kontrolü tamamıyla Koçovalı Ailesi’ne aittir.

Yıllar önce mahlleden kaçan Koçovalı Ailesi’nini küçük oğlu Yamaç (Aras Bulut İyinemli) Sena( Dilan Çiçek Deniz) ile tanışır ve kısa sürede evlenilirler. Bu sırada Vartolu (Erçak Koçak Köstendil), adamlarını yollayarak Koçovalı Ailesi’nin büyük oğlu olan Kahraman Koçavalı’yı öldürtür. Bunu öğrenen Yamaç, yıllar önce kaçtığı mahalle olan Çukur’a abisinin intikamını almak için tekrar geri döner. Yamaç’ın mahalleye tekrar dönmesi ile mahallede kurulu bütün düzen tamamen değişecektir.

Dizinin yönetmenlik vasfını Sinan Öztürk taşırken senaryosunu da Gökhan Horzum kaleme almaktadır. Türkiye’de gençlerin favori dizisi haline gelen Çukur, başarılı senaryosu ve harika oyuncu kadrosuyla izleyici sayısını her geçen gün artırıyor.

Çukur dizisinin 5 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan 41.bölümü heyecanla bekleniyor. İşte Çukur 41.bölüm fragmanı sizlerle. Keyifli seyirler…

torrent indir

Çukur Dizisinin yayınlanan bu fragmanı izleyiciyi merak içerisinde bıraktı! Herkes yeni bölümü iple çekiyor!

 

torrent indir

Yeni bölümde bizleri aksiyon dolu sahneler bekliyor. İşte fragmandan kesitler; “Sen uçmayı bilir misin damat?” ” Damat, kurt sürüye gece iner!”

 

Çukur Dizisi 40.Bölümden Sahneler (Önceki Bölüm)

Çeto’nun Ersoy Şüphesi

 

Beni Neden İstemedin Baba?

 

İdris Koçovalı’yı çıldırtan an!

Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR