Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 40.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 40.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Çukur 40.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 6.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Cumali Bulundu mu?

Cumali, Afgan Reşit tarafından kaçırılmıştı. Cumali bulduğu bir oyuncak ile Afganlılara oyun oynadı. Sonunda kafasına bir darbe yedi. fakat oyun işe yaradı, gerçek telefon ile Yamaç ile telefon görüşmesi yaptı. Bulunduğu yerin tepesine de işaret olarak Çukur Bayrağı astı.

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Asayiş Berkemal mi?

Mahsun ile Ersoy, Afgan’ın yüzüğünü çalma planı yaptılar. Bunda da başarılı oldular. Mahsun bu arada Çeto ile görüşme yaptı. Çeto şifreli olarak Mahsun’a duman ile haber vereceğini söyledi.

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Siz Çukur’un Mallarısınız

Meke, Celasun’dan çaldığı araba ile Şehir turu atarken, Celasun, Meke’yi köşeye sıkıştırdı. Fakat bu arada her zamanki gibi Ersoy devreye girdi. Ersoy, Meke’den arabanın kendine ait olduğunu söyledi. Fakat araba polis kontrol merkezine takıldı. Araba kimseye yar olmadı.

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Cumali Geldi!

Cumali yaptığı oyun sonucunda, eline silah geçirmeyi başardı. Bu arada Çeto’da ateş yakarak ortalığı dumana boyadı. İkili karşı karşıya gelince birbirlerine girdiler. En son sahnesinde Cumali, Çeto’nun Boynuna kemer takmıştı. Çeto’da eline cam parçası almıştı. Bu arada Karakuzular ve Aliço, Cumali ve Çeto’nun yerini buldular.

Çukur 2.Sezon 6.Bölüm – Vartolu Yakalandı mı?

Yamaç, Vartolu’ya ulaşmaya çalıştı. Yamaç, Vartolu’ya ulaşamayınca kulübeden içeri girdiğini anladı, aynı yolu takip ederek o da içeri girdi. Burada Yamaç’ı büyük bir sürpriz bekliyordu. Vartolu İle Medet Afganlı tarafından esir alınmışlardı. Afganlı, Yamaç’a oğlumu getir kardeşini al dedi.

Çukur 2.Sezon 7.Bölümde Neler Olacak?

Çukur 40.bölümde; Yamaç’ın işi zor görünüyor. Vartolu ile Medet’i kurtarabilmesi için, Karakuzulardan çocuğualması gerekir bu iş bayağı zor görünüyor. Karakuzulara giderek direk çocuğu isteyebilir, bunun için şantaj yapabilir. Karakuzularda çocuğu sorunsuz verir. diğer seçenek, Afganlı Reşit’e giderek Karakuzuların çocuğu kaçırdığını ve bunu onun üzerine atmak istediklerini söyleyip yüzüğü gösterir. Böylece Afganlı Reşit ile Karakuzular birbirine girer. Yamaç’ta çocuğu çok kolay alıp Afganlı’ya getirir, Vartolu ile Medet’i kurtarır.

Çukur 40.bölümde; Cumali İle Çeto’yu boğaz boğaza bırakmıştık bir önceki bölümde. Çeto cam ile Cumali’yi yaralayıp kaçabilir. Çeto, gelen adamları sayesinde kurtulabilir. Cumali’ye zarar vereceği sırada, hiç umulmadık kişi Selim, sahneye çıkar ve Cumali’yi kurtarır. Yada Yamaç gelir, Cumali’nin çeto’yu öldürmesine engel olur. Çeto karşılığında çocuğu alabilirler.

Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR