Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölümde Neler Olacak?

Yamaç, Efe’nin vurulmasından sonra göğsüne Çukur dövmesi yaptırdı. Daha sonra Cumali’ye Çukur’u geri alacağını söyledi. Yamaç ile Cumali, Çukur için beraber savaşmaya karar verdiler. Yamaç ve Cumali, Çukur’daki eski adamlarını bir araya toplamaya başladılar. Çukur 2.sezon 3.bölüm çok heyecanlı ve sert çatışmaları olacağa benziyor. bu bölümde de reyting rekoru kırılması bekliyorum.

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Kendini Sakın Öldürtme!

Kemal’in abisi, Metin Karakuzular tarafından esir alındı. Yamaç boş durmayacağını oradakileri kurtarmaya gideceğini söyledi. Cumali, Yamaç’ın Çukur’a gideceğini öğrenince, Cumali silahını Yamaç’a verdi ve kendini öldürtmemesini söyledi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Güzelindim Senin

Celasun’un sevdiği kız olan akşin düğünde yüzünün bir tarafının çok kötü şekilde yaralanmasından dolayı bunalıma girmiş durumda. Aynı zamanda bütün yakınlarını kaybetmiş olan Akşin’in durumu psikolojik olarak çok kötü durumdadır. Akşin aynaya bakınca yüzünün halini göstererek Celasun’a güzelindim senin dedi. Celasun’da ona moral olsun diye sen benim halen ak kızımsın dedi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Hesap Sormaya Geldim

Mete’nin peşinde olduğu adamı, Celasun’un ekibi aldı. Mete ve arkadaşları, Celasun’un mekanına baskın düzenlediler. tam kavga çıkacağı zaman Karakuzular’ın adamları gelip her iki ekibe gözdağı verdi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – İdris Baba’nız Öldü.

Çeto ve Mazlum öldürülen adamlarından Cumali ve Yamaç’ı sorumlu tutuyor. Çukur ahalisine İdris Baba’nın resmine basmaya zorladılar. Metin resme basmadığı için ölesiye dayak yedi. Bu arada Yamaç ve Cumali’nin yerini söyleyene yüklü şekilde para verileceğini söyledi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Çukur Her Yerde

Yamaç, Çukur’a giderken Mete ve adamları tarafından fark edilir. Bu arada Mete’nin kardeşi Efe, Yamaç’ı kaçırmaya çalışıyor. bu arada köşeye sıkıştılar. Efe silahı alıp meydana çıkınca, Mete ve adamları tarafından vuruldu.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Vartolu’yu Bekleyen Tehlike

Vartolu sokakta gece yürürken kaçırıldı, öldüresiye dövdüler. Bunu yapanlar ise sokak serserileriydi.

 

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR