Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 46.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 46.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Çukur 46.Bölüm Torrent İndir

DİZİ ADI

Çukur

YAYINLANACAĞI TARİH ve BÖLÜM

10.12.2018(Pazartesi) – 46.Bölüm

DİZİ TÜRÜ

Aksiyon-Dram

OYUNCULAR

Erkan Kolçak Köstendil – Aras Bulut İyinemli- Dilan Çiçek Deniz

YÖNETMEN

Sinan Öztürk

 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 23 Ekim 2017 tarihinde ilk bölümünü yayınladı. Yayınlanan ilk bölümden bugüne izleyiclerin büyük bir keyifle izlediği dizi, kısa sürede reyting bakımından Türkiye’nin en hit dizileri arasına girmeyi başardı. İşte Çukur hakkında her şey…

Söz konusu dizi İstanbul’un Çukur mahallesinde geçmekte. Öncelerde karışık ve uyuşturucu satıcılığının yaygın olduğu mahallede artık Koçovalı Ailesi söz sahibi. Koçovalı Ailesi’nin de tek bir katı kuralı var. Oda mahallede asla uyuşturucu satışına izin verilmeyecek olması. Bu karar mahalledeki bir kesimin işine gelmemiş olacak ki Çukur’da ortalık karışmaya başlıyor.

Koçovalı Ailesi’nin en büyük oğlu olan Kahraman Koçovalı, Vartolu ve adamları tarafından haince öldürülüyor ve ardından babası İdris Koçovalı bu durumun üstüne felç geçiriyor. Olayları duyan yıllar önce Çukur mahallesinden kaçmış olan  Koçovalı Ailesi’nin küçük oğlu Yamaç, Vartolu ve adamlarından intikam almak uğruna tekrar mahalleye dönüyor.

Vartolu ve Yamaç grubunun arasında iyiler ve kötüler savaşında her geçen gün aksiyon dolu olaylar yaşanıyor…

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanlara baktığımızda bu bölümde fazla bir aksiyon olmayacağa benziyor. Geçen bölüm finalinde Vartolu kaçarken Celasun’a yakalanmıştı. Büyük ihtimal Celasun, Vartolu’yu oradan çıkartacaktır. Bunun nedeni Celasun, Mahsun tarafından işkence görürken onu kurtaranın Vartolu olduğunu görmüş veya sesini duymuş olabilir.

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 13.bölümde Karakuzular Çukur’daki çocukları toplayacaklar. Çukur sakinleri bu olaydan çok rahatsız olacak. Bazı sakinler Koçovalılara çok kızacaklar. Yamaç ve diğerleri bu çocukları kurtarmak için yeni planlar yapacaklar. Burada Cumali’nin sözü devreye girecektir. ”Bir çocuğa bir şey olacaksa, bu Çukur’un çocuklarına olmayacak, İdris Koçovalı’nın çocuklarına olacak” demişti.

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 13.Bölümde; İdris Koçovalı ve aile kavramı daha ön plana çıkacak. Bunu 1.Fragmandaki İdris Koçovalı’nın sözünden anlıyoruz. Mahsun, Sena’nın peşini bu bölümde de bırakmayacak. Fakat Bu takiplerin sonunda Sena, Mahsun’un kimliğini öğrenebilir.

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Fragman İzle

Çukur’da ne oyunlar dönüyor? İyi ve kötü mücadelesinin kazananı kim olacak?

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm 2. Fragman İzle

Yamaç’ın nefes kesen operasyonu ile başlayan fragman yeni bölüm için bizleri heyecanlandırıyor!

Önceki Bölümden Dikkat Çekici Sahneler (2.Sezon 12.Bölüm)

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Bana Oyun Oynama!

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Çukur’a Giriyorum!

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm – Bardağı Taşıran Son Damla

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR