Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 45.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 45.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Çukur 45.Bölüm Torrent İndir

DİZİ ADI

Çukur

YAYINLANACAĞI TARİH ve BÖLÜM

03.12.2018(Pazartesi) – 45.Bölüm

DİZİ TÜRÜ

Aksiyon-Dram

OYUNCULAR

Erkan Kolçak Köstendil – Aras Bulut İyinemli- Dilan Çiçek Deniz

YÖNETMEN

Sinan Öztürk

 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 23 Ekim 2017 tarihinde ilk bölümünü yayınladı. Yayınlanan ilk bölümden bugüne izleyiclerin büyük bir keyifle izlediği dizi, kısa sürede reyting bakımından Türkiye’nin en hit dizileri arasına girmeyi başardı. İşte Çukur hakkında her şey…

Söz konusu dizi İstanbul’un Çukur mahallesinde geçmekte. Öncelerde karışık ve uyuşturucu satıcılığının yaygın olduğu mahallede artık Koçovalı Ailesi söz sahibi. Koçovalı Ailesi’nin de tek bir katı kuralı var. Oda mahallede asla uyuşturucu satışına izin verilmeyecek olması. Bu karar mahalledeki bir kesimin işine gelmemiş olacak ki Çukur’da ortalık karışmaya başlıyor.

Koçovalı Ailesi’nin en büyük oğlu olan Kahraman Koçovalı, Vartolu ve adamları tarafından haince öldürülüyor ve ardından babası İdris Koçovalı bu durumun üstüne felç geçiriyor. Olayları duyan yıllar önce Çukur mahallesinden kaçmış olan  Koçovalı Ailesi’nin küçük oğlu Yamaç, Vartolu ve adamlarından intikam almak uğruna tekrar mahalleye dönüyor.

Vartolu ve Yamaç grubunun arasında iyiler ve kötüler savaşında her geçen gün aksiyon dolu olaylar yaşanıyor…

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 12.bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur dizisi fragmanlarını izlediğimizde bu hafta oynayacak bölümün, çok heyecanlı ve bol aksiyonlu geçeceğini söyleyebiliriz. Çukur Dizisinde son bölümlerde çokça yer verilen durağan sahnelerden bu bölümde çıkılmış. Daha hareketli ve heyecanlı olmaya başlanmış.

Çukur 2.Sezon 12.bölüm fragmanlara bakarak, bu bölümde olacakları kısaca yorumlayalım. Celasun, Karakuzuların adamını peşine takmıştı. Bu olay sonucu acaba Celasun, Koçovalılara ihanet mi edecek? Dedik. Fragmana baktığımız zaman Celasun, Karakuzulara büyük bir oyun oynamış, sonucunda Mahsun kendi kardeşlerini yanlışlıkla vurdu.

Mahsun bu olaydan sonra çok öfkelendi. Bir an önce intikam almak için harekete geçmeye hazırlandı. Çeto, Mahsun’u durdurup sakinleştirdi, kendinin bir planı olduğunu açıkladı. Çeto’nun planı Çukur’da yaşayan çocukları toplayıp birer Karakuzu yapmak. Bu olayları duyan Cumali çılgına döndü. Yamaç’ı arayarak Çukur’a döndü. Cumali çukur’da bir kaç tane Karakuzuyu Etkisiz hale getiriyor, fakat sonra kendisi de köşeye sıkışıp büyük ihtimal yakalanıyor.

Vartolu Cephesi ise tam karışık halde. Vartolu, Saadet ve yeni doğan oğlu için, Karakuzulara mal üretmeye başlıyor. Vartolu’nun son zamanlarda kendilerinden çok uzak kalmasından dolayı Yamaç, Vartolu ile kısa sürede aralarına dönmeleri için konuşuyor. Vartolu büyük ihtimal Karakuzulara bir oyun oynamaya çalışacaktır. Bu arada Karakuzular, Saadete bir zarar verebilirler. Ersoy bu bölümde iyileşmiş olarak karşımıza çıkyor. Ersoy ile Yamaç ortak çalışmaya devam ediyorlar. Ersoy, Yamaç’a daha büyük bir anlaşma teklif ediyor. Bakalım Yamaç bu teklifi kabul edecek mi?

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm 2. Fragman İzle

Önceki Bölümden Dikkat Çekici Sahneler (2.Sezon 11.Bölüm)

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – Yamaç Çukur’da

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – İdris Koçovalı Geri Döndü!

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm – Vartolu Bebeğine Kavuşacak mı?

Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR