Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sansürsüz Çukur 37.Bölüm Torrent İndir

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Tek Part Torrent İndir, Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Full HD Torrent İndir, Çukur 44.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir, Çukur 44.Bölüm Tek Part Torrent İndir, Sansürsüz Çukur 44.Bölüm Torrent İndir

DİZİ ADI

Çukur

YAYINLANACAĞI TARİH ve BÖLÜM

26.11.2018(Pazartesi) – 44.Bölüm

DİZİ TÜRÜ

Aksiyon-Dram

OYUNCULAR

Erkan Kolçak Köstendil – Aras Bulut İyinemli- Dilan Çiçek Deniz

YÖNETMEN

Sinan Öztürk

 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 23 Ekim 2017 tarihinde ilk bölümünü yayınladı. Yayınlanan ilk bölümden bugüne izleyiclerin büyük bir keyifle izlediği dizi, kısa sürede reyting bakımından Türkiye’nin en hit dizileri arasına girmeyi başardı. İşte Çukur hakkında her şey…

Söz konusu dizi İstanbul’un Çukur mahallesinde geçmekte. Öncelerde karışık ve uyuşturucu satıcılığının yaygın olduğu mahallede artık Koçovalı Ailesi söz sahibi. Koçovalı Ailesi’nin de tek bir katı kuralı var. Oda mahallede asla uyuşturucu satışına izin verilmeyecek olması. Bu karar mahalledeki bir kesimin işine gelmemiş olacak ki Çukur’da ortalık karışmaya başlıyor.

Koçovalı Ailesi’nin en büyük oğlu olan Kahraman Koçovalı, Vartolu ve adamları tarafından haince öldürülüyor ve ardından babası İdris Koçovalı bu durumun üstüne felç geçiriyor. Olayları duyan yıllar önce Çukur mahallesinden kaçmış olan  Koçovalı Ailesi’nin küçük oğlu Yamaç, Vartolu ve adamlarından intikam almak uğruna tekrar mahalleye dönüyor.

Vartolu ve Yamaç grubunun arasında iyiler ve kötüler savaşında her geçen gün aksiyon dolu olaylar yaşanıyor…

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Analizi

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanlardan yola çıkarak bu bölümde olacakları kısaca analiz edelim. Çukur dizisinde bu bölümde, Muhittin’in cenazesi kaldırılıyor. Cenaze merasimi çok kalabalık, bu cenazeye Yamaç ve Cumali’de katılıyor. Çukur sakinleri Yamaç’tan bir an önce bu zulümden onları kurtarmalarını istiyorlar.

Yamaç ve Cumali’nin cenazeye katılması, ayrıca Yamaç ile Sena’nın aralarının çok iyi olması Mahsun’u çıldırtıyor. Mahsun bu olaylar üzerine Yamaç’a karşı bir eylem girişiminde bulunma hazırlığında. Cumali bu bölümde anne ve babasını ziyarete gidiyor. Bu ziyaret sonucunda Sultan Koçovalı ilk defa olumlu bir tepki veriyor.

Çukur 2.Sezon 11.bölümde Vartolu ve Medet yaptıkları plan, daha doğrusu plan denmez buna resmen lodoslamasına Karakuzuların oraya gidiyorlar. Medet üzerine patlayıcıyı yüklemiş durumda olduğundan, Vartolu’nun Saadet ve çocuğu görmesine izin veriyorlar.

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Fragman İzle

Çukur’da ne oyunlar dönüyor? İyi ve kötü mücadelesinin kazananı kim olacak?

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm 2. Fragman İzle

Yamaç’ın nefes kesen operasyonu ile başlayan fragman yeni bölüm için bizleri heyecanlandırıyor!

Önceki Bölümden Dikkat Çekici Sahneler (2.Sezon 10.Bölüm)

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm – Yamaç ve Cumali’den Büyük Baskın

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm – Yamaç’ın Gizli Planı

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm – Celasun’u Şoke Eden Görüntü

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Çukur 2.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR