Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir

Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir

Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm sansürsüz Torrent İndir, Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm İzle,  Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Tek Part Torrent İndir,  Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Full HD Torrent İndir, Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm İnceleme

Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir

 

DİZİ ADI

Bir Zamanlar Çukurova

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

9.Bölüm – 08.11.2018 (Perşembe)

DİZİ TÜRÜ

Dram – Aşk

OYUNCULAR

Vahide Perçin – Murat Ünalmış – Uğur Güneş

YÖNETMEN

Faruk Teber

 

Son zamanların en hit dizilerinden biri haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi, ilk bölümünün yayınlandığı 13.09.2018 tarihinden bu yana izleyicilerin büyük oranda beğenisini çekmiş durumda. Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Faruk Teber’in yer aldığı yapım dram ve aşk alanında en iddialı dizilerden birisi. Sevilen oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosu ile her Perşembe akşamı ATV ekranlarını süslüyor.

İki aşığın hayat hikayesini konu edinen dizi, 1970’li yıllarda Adana’da geçmekte. Kumarbaz abisine para yetiştirmek için didinen Hilal Altınbilek’in hayat verdiği Züleyha karakteri oldukça çaresiz birisi. Günlerden bir gün yolları Yılmaz’la (Uğur Güneş) kesişen Züleyha’nın dünyası hiç olmadığı kadar değişiyor. Birbirlerine delice aşık olan bu iki çift, ilk başlarda çok güzel zamanlar geçiriyor. Ancak sonrasında olaylar oldukça çetrefilli bir hal almaya başlıyor.

Bazı nedenlerden dolayı Yılmaz’ın Adana’ya gitmesi gerekiyor. Züleyha, Yılmaz’ın yokluğuna dayanamayacağından ve abisinden dolayı gün yüzü göremeyeceğinden Yılmaz ile beraber kaçmaya karar verir. Ancak burada da işler hiçbir zaman istedikleri gibi olmayacaktır. Varlıklı Yaman ailesinin çiftliğinde bitmek bilmeyen olaylar sarmalı iki aşığı oldukça yoracaktır…

 

torrent indir

Olaylar oldukça karışacağa benziyor. Kaybolan bebeğin akıbeti ve Yılmaz ile Demir’in arasında ki savaş nereye varacak? Herkesin gözü yayınlanacak olan bu bölümde!

 

torrent indir

Yılmaz’dan harika bir hamle geliyor. Fragman gerçekten izleyenleri heyecanlandırıyor. Keyifli Seyirler…

 

 


 

İşte kaçıranlar için derlediğimiz Bir Zamanlar Çukurova dizisinin önceki bölümünden sahneler…

 

Bir Zamanlar Çukurova 8. Bölüm Dikkat Çeken Sahneler (Önceki Bölüm)

Fadik duydukarını anlatırken, Hünkar’a yakalanıyor!

 

Özgürlüğümü istiyorum!

 

Cengaver, Yılmaz’ı affetmiyor…

 

Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Bir Zamanlar Çukurova 9.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR