Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avlu 15. Bölüm torrent İndir

Avlu 15. BölümTorrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

Avlu 15.Bölüm Sansürsüz İzle

Avlu 15.Bölüm Sansürsüz İzle

Avlu 15.Bölüm İzle, Avlu 15.Bölüm tek Part İzle, Avlu 15.Bölüm Full HD İzle, Avlu 15.Bölüm İnceleme

Avlu 15.Bölüm Sansürsüz İzle

Avlu 15.Bölümde Neler Oldu?

Avlu 15.Bölüm – Çok Yoruldum

Deniz yaşadıklarından dolayı çok yorulduğunu Azra’ya anlatıyor. Kızına iyi bir annelik yapamadığını söylüyor. Azra ise Deniz’i teselli ediyor kendisinin iyi bir anne olduğunu anlatıyor.

Avlu 15.Bölüm – Kızımın İntikamını Almadan…

Alp, Deniz’i içeride sıkıştırmış ve tehdit etmişti. Bu arada içeriye üç tane yeni kadın girdi. Bu kadınlardan biri, Deniz’i öldürmek için geldi.Deniz kendisini öldürmeye hangisinin geldiğini araştırmaya başladı fakat bulamadı. Bu arada arkadaşlarına, kızımın intikamını almadan önce ölmeye hiç niyetim yok diyerek, inancını ve direncini gösterdi.

Avlu 15.Bölüm – Yonca İntihar Edecek mi?

Yonca, yine uyuşturucu krizine girdi bu arada, içeriden biri Yonca’ya uyuşturucu verdi. Yonca uyuşturucuyu içtikten sonra bunalıma girdi ve tel örgülerin oradan intihara kalkıştı. Yonca’yı son anda atlayacağı zaman, Azra yakalayarak kurtardı. Fakat bu durum Zerrin’in işine geldi. Zerrin, Dudu’yu çocuğu yurda göndermek ile tehdit ederek istediklerini yaptıracak.

Avlu 15.Bölüm – Deniz Köşeye Sıkıştı!

Alp’in , Deniz’i öldürmek için yolladığı kadın, ayağı sakat görünen kadınmış. Alçının içinde sakladığı bıçak ile Deniz’i öldürmeye çalıştı. Avlu 15.Bölüm bu sahne ile final yaptı.

Avlu 15. BölümTorrent İndir BENZER İÇERİKLER
Avlu 15. BölümTorrent İndir YAPILAN YORUMLAR