Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Torrent İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Film Torrent İndir
Sansürsüz Film İndir

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Torrent İndir

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir , 4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Tek Part Torrent İndir, 4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Full HD Torrent İndir, 4N1K İlk Aşk 12.Bölüm İnceleme

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm (Sezon Finali)’ de Neler Olacak?

Fox TV’nin sevilen gençlik dizisi, izleyici kitlesini yine kendine bağlamayı başardı. Şimdi 4N1K İlk Aşk dizisinin 12.bölümünde neler olacağının tahminini, 4N1K İlk Aşk 12.bölüm fragmanını izleyerek yorumlamaya çalışalım.

4N1K İlk Aşk 12.bölüm ile sezon finali yapacak. Bu bölümde, Ali gerçek annesinin Ela Hoca olduğunu tesadüf eseri öğrenecek. Yaprak ile Ali’nin arasına biraz mesafe girecek. Barış, Yaprak’a olan aşkını tamamen itiraf edecek. Sinan, Ece ile ilişkisini bir üst levele taşıyacak. Oğuz her zamanki gibi pislik yapmaya devam edecek. Final sahnesinde, Ali’nin annesi ile gerçek annesinin konuşmalarına tanık olacak ve dizi burada sezon finalini yapacak. Gelecek yaz aylarını ip ile çektirecek anlaşılan diyelim.

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Fragmanı İzle

4N1K İlk Aşk 11.Bölümde Neler Oldu?

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

4N1K İlk Aşk 11.Bölümde Ali, Yaprak ile Barış’ın sevgili olduğunu duyunca yıkıldı. Bu arada ekip Ali’ye gerçek annesinin kim olduğunu nasıl söyleyeceklerini düşünmektedir. Sinan, Ece ile komşu olduğuna sevinsin mi üzülsün mü? O da ayrı bir dert. Müdür kızını Sinan’dan uzak tutmak için elinden geleni yapıyor. Ali, Yaprak ile Barış’ın sevgili olduğunu , Ela öğretmen ile paylaşıyor.

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir

Yaprak çok sıkıntılı günler geçirmektedir. Çünkü Ali, Yaprak’tan mümkün olduğunca kaçmaktadır. Barış, Yaprak’ı sıkıştırmaktadır. Bir an önce Ali’ye gerçeği söylemesini istemektedir. Yaprak, Çiğdem ile görüşerek Ali’nin gerçekleri bilmesi gerektiğini söyledi.

4N1K İlk Aşk 11.Bölümden Sahneler

4N1K İlk Aşk 11.Bölüm – Kim kimi seviyor?

Tuna, Yaprak’a Ali’nin onu sevdiğini söylüyor. Yaprak bunu kabul etmiyor. Tuna, Yaprak’a nasıl anlamıyorsun diye söylüyor. Bu arada Tuna, Yaprak’a ara laf sokmaya devam ediyor.

4N1K İlk Aşk 11.Bölüm – Böyle saklanma görülmedi…

Ece, Sinan’ların evinde saklanmaktadır. Bu arada Sinan’ın annesi ile Oğuz’un annesi az kaldı Ece’yi yakalıyordu. Oğuz ile Sinan çarşafın arkasında Ece’yi çok güzel sakladılar.

 4N1K İlk Aşk 11.Bölüm – Tuna her şeyi duydu!

Tuna, Barış ile Yaprak arasında ki sırrı öğrenir ve bu konuda, Yaprak’a bu konuda yardımcı olacak akıllar verdi.

4N1K İlk Aşk 11.Bölüm –  Ali, Ela ile dertleşiyor…

Ali, Yaprak ile Barış’ı sevgili olduğunu duyunca yıkılır. kendini bilmeden Ela öğretmenin evine kadar yürür. Ela öğretmen ile Ali duygusal bir buluşma ve konuşma yapıyor.

4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
4N1K İlk Aşk 12.Bölüm Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR