Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Derin Sular –Underwater

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: William Eubank

Filmin Oyuncuları: Jessica Henwick, Kristen Stewart, Mamoudou Athie, T.J. Miller, Vincent Cassel

Filmin Süresi: 95 Dakika

Derin Sular –Underwater Fragman İzle

Derin Sular –Underwater Özet ve Detaylar

Derin Sular –Underwater filminde; Tian endüstri şirketi okyanusun en derin çukurunda kurduğu Kelpler istasyonu ile petrol aramaktadır. Suyun altında binlerce metre derinlikte bulunan Kelpler istasyon merkezi büyük bir sarsıntı ile hasar alır. Sarsıntının neden meydana geldiği bilinmemektedir. Norah bu istasyonda teknik mühendis olarak çalışan bir kadındır. Uyandıktan sonra dişlerini fırçaladığı sırada, istasyon su almaya başlamıştır. Bir gariplik olduğunu hisseder.

Derin Sular –Underwater filminde; Ayakkabılarını dahi giymeden ana merkeze doğru koşmaya ve diğer arkadaşlarını uyarmaya çalışır. Yolda son anda Rodriga ismindeki çalışan arkadaşını kurtarır. Acilen kapıları kapatması gerekmektedir. Ancak o sırada iki tane daha çalışanın geldiğini görüp beklemeye başlar. Fakat gelenler yıkım altında kaldığından son anda kapıyı kapatmayı başarır. Artık yapmaları gereken kapsüllerin bulunduğu ana merkeze ulaşmaları gerekmektedir. Norah ve Rodrigo yıkıntıların arasından yol alarak ilerlemektedirler. Norah gelen bir sese dikkat ederek yıkıntı altında kalmış Paul’u kurtarır. Şimdi üç kişi ana bölüme doğru zorlu bir yolculuk yaparlar. Ana merkeze ulaştıklarında kaptanın orada olduğunu görürler. Ayrıca Emily ve Smith’de oraya gelmiştir. Kaptan 22 kişiyi kapsüller ile tahliye ettiklerini söyler.

Derin Sular –Underwater filminde; Ancak geride tahliye için başka kapsül kalmamıştır. Paul ile Smith denizaltı bölümünün çalışıp çalışmadığına bakarlar. Maalesef o da arızalıdır. Kaptan bundan sonra yapmaları gereken tek bir şey vardır. Deniz tabanından yakında bulunan diğer boş istasyona yürümektir. Bunun için 800 metre daha tabana inip buradan yürüyerek diğer istasyona geçecektirler. İki istasyon arası bir millik mesafededir. Önce basınç için dayanıklı elbise ve başlıklar giyerler. Rodrigo sağlam başlığı Norah’ya vererek kendisi bozuk başlığı almak zorunda kalır. Aşağıya inerken Rodrigo basınca dayanamaz ve ölür. Asansöre dışardan saldırı olur. Tanımlayamadıkları canlılar saldırmaktadır. Asansör bağlı bulunduğu halatlardan kopacağı sırada çıkmayı başarırlar. Fakat dışarı çıktıklarında inanmayacakları boyutta büyü bir deniz yaratığı ve onun yüzlerce yavrusu vardır. Öbür istasyona varacaklar mı? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Derin Sular –Underwater filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Derin Sular –Underwater Filminden Kareler

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR