Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz İndir

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz İndir

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Deniz Feneri – The Lighthouse

Filmin Türü: Dram, Fantastik, Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Robert Eggers

Filmin Oyuncuları: Kyla Nicolle, Logan Hawkes, Robert Pattinson, Valeriia Karaman, Willem Dafoe

Filmin Süresi: 110 Dakika

Deniz Feneri – The Lighthouse Fragman İzle

Deniz Feneri – The Lighthouse Özet ve Detaylar

Siyah-beyaz afişi ile dikkatleri üzerine çeken film iki erkeğin gözlerindeki korku ve gerilimi anlatıyor. Deniz Feneri full indir seçeneğini kullanarak istediğiniz cihaza indirebileceğiniz filmi ne zaman isterseniz o zaman izlemenin keyfini yaşayacaksınız.

Bir adaya görev için giden alt tabaka erkeklerin bir arada yaşadıkları iktidar mücadelelerine sahne olan film mükemmel sahneleri ile sizleri koltuklarınıza kilitleyecek türden. Tomas fenerin bakımını üstelenmiştir. Ayak işlerini de Winslow devralır. Bu durum aralarında bir köle efendi ilişkisinin doğumuna sebep olur. Aralarındaki bu sınıf farklılığı zaman içerisinde çatışmalar çıkmasına neden olur. Çatışmalar sonucunda tüm sırlar yavaş yavaş ortalığa dökülmeye başlar.

İki Hayat ve Bir Deniz Feneri

Winslow alkollü olduğu bir gecede bir cinayet işlediğini efendisi durumundaki Tomas’a söyler. Ölümüne sebep olduğu kişinin de isminin Tomas olduğunu ağzından bir anda kaçıran Winslow bu söylemi ile Tomas’ı tedirgin eder.

Filmin sonuna gelindiğinde iki ölüm ile karşılaşmak izleyici için üzücü bir tablo oluştururken yönetmen Robert Eggers ölüm sahneleri ile akıllara zarar bir film ortaya çıkarmıştır. Willem Dafoe, Robert Pattinson, Valeriia Karaman ve Logan Hawkes gibi ünlü oyuncuların filme kattıkları oyunculukları ile filmi üst sıralarda görmek mümkün. ABD yapımı, fantastik-korku-dram aralığında izleyeceğiniz film 109 dakikalık makul izlenme süresi ile sizleri hiç sıkmadan izlenebilecek yapımlar arasında yer alan filmi Deniz Feneri full indir seçeneğini kullanarak arzu ettiğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Deniz Feneri – The Lighthouse Filminden Kareler

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz Full İndir

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz Full İndir

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 8.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Feneri -The Lighthouse Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR