Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Denemeye Değer – Long Shot

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.9

Filmin Yönetmeni: Jonathan Levine

Filmin Oyuncuları: Alexander Skarsgård, Charlize Theron, June Diane Raphael, O’Shea Jackson Jr., Seth Rogen

Filmin Süresi: 125 Dakika

Denemeye Değer – Long Shot Fragman İzle

Denemeye Değer – Long Shot Özet ve Detaylar

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Fred Flarsky bağımsız ve özgür ruhlu bir gazetecidir. Hayatını tehlikeye atarak gittiği haberden döndüğünde, çalışmış olduğu gazetenin ekonomik zorluklardan dolayı, bir medya patronuna satılmış olduğunu duyar. O patron ile çalışamayacağını söyleyerek istifa eder. Fred artık işsiz bir gazetecidir. Bu durumunu samimi arkadaşına söylediğinde, arkadaşı onun kafasını dağıtmak için, beraber bugün eğlenelim der. ilk başta basit eğlenceler yapsalar da, akşam verilecek olan bir koktelyle katılıp bedava içki içmeyi düşünürler.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Akşam partiye katılırlar. Charlotte, Amerika’nın dış işleri bakanıdır. Çok güçlü bir kadın profili çizmektedir. Başbakan bir daha aday olmayacağını açıklayınca, başbakanlığa adaylığını koyacağını, başbakanında onu desteklemesini ister. Başbakan adaylığını koyması halinde onu destekleyeceğini söyler. Basın ve siyasi danışmanları ile bu işe yoğunlaşmaya başlamıştır. Partide Charlotte ile Fred göz göze gelirler. Fred hemen bulundukları ortamı terk eder. Arkadaşı nedenini sorduğunda, Fred, Charlotte ile küçük yaştan beri tanıştıklarını, onun kendisine bakıcılık yaptığını anlatır. Bu bakıcılık sırasında ona aşık olduğunu ve onu öptüğünü söyler. Charlotte, adamlarına Fred’i çağırmalarını söyler. Fred ile Charlotte ayak üstü biraz sohbet ettiklerinde eski tanıdık olduklarını anlarlar.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Charlotte, Fred’i kampanyasında yazı yazması için ikna eder. Daha sonra konuşma metinlerini de yazmasını ister. Charlotte aday olmadan önce çok ses getirecek bir iş yapıp, adaylık için istifa etmeyi düşünüyordur. Dünya çevre temizliği ile ilgili dev bir kampanya başlatır. Bu kampanyaya değişik ülkelerin destek vermesi ve anlaşmayı imzalaması için yorucu bir süreç başlar. Bu arada Charlotte ile Fred arasında bir aşkta filizlenmiştir. Charlotte’nin kampanyasından bazı şeyleri çıkartmasını isteyen iş adamları meydana çıkmıştır.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Bunlar başbakana kadar gitmiş, başbakanda istenilen şeylerin kampanyadan çıkartılacağı sözünü vermiştir. Charlotte ile görüşen kötü adamlar, başbakanın yanında erkek arkadaşının kötü görüntüleri ile onu tehdit etmişleridir. Önünde iki seçenek vardır, ya şantajlara boyun eğecek taviz verecektir. Ya da başkanlık yarışını riske edecektir. Charlotte nasıl bir karar verecek? Fred ile arası yeniden düzelecek mi? başkanlık yarışına girecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Denemeye Değer – Long Shot filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesin ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Denemeye Değer – Long Shot Filminden Kareler

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.46 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR