Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi:Dağ 2

Filmin Türü: Dram,Savaş,Yerli

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 8.9

Filmin Yönetmeni: Alper Çağlar

Filmin Oyuncuları: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş

Filmin Süresi: 135 Dakika

Dağ 2 Filmi Fragman İzle

Dağ 2 Filmi Özet ve Detaylar

Yönetmen koltuğunda Alper Çağlar’ın yer aldığı Dağ filmi serisinin ikinci filmi olan DAĞ 2 yine Türk sinemasında çok ses getiren yapımlardan biri olarak göze çarpıyor. Başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar ve Ahu Türkpençe gibi önemli genç yıldızlardan oluşan DAĞ 2, bu sefer de ilk filmde olduğu gibi aksiyon ve dramı sizlere iliklerinize kadar hissettirecek. Çağlar Ertuğrul tarafından canlandırılan Oğuz ve en iyi arkadaşı olan Bekir’in (Ufuk Bayraktar) ilk filme konu olan acı ve macera dolu yaşadıkları olayların tam üzerinden tam tamına 5 yıl geçmiştir ve muhteşem ikili bu sefer 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne katılmak isterler. Bahsi geçen ekibe katılmak çok meşakkatli ve bir o kadar da zordur. Tüm zorluklara rağmen ekibe katılmaya hak kazanan bu ikiliyi özel bir görev beklemektedir. Çok özel üyelerden oluşan bu güçlü ekibin özel görevi ise dünyanın başına bela olmuş ve uluslararası mecrada kötü üne sahip, lokal olmayan bir terör örgütü tarafından kaçırılmış olan Ahu Türkpençe tarafından canlandırılan Ceyda Balaban’ı çok gizli bir şekilde kurtarmaktır.

Genel olarak asker yaşantısının doğasını ve savaşın ne kadar kötü sonuçlara sebep olacağını işleyen yapımda, başrol oyuncularının Bordo Bereli olmak için aldıkları eğitimi ve ekibin geri kalanının üzüntü dolu hikayesi anlatılmaktadır. Belki de Türkiye’de hem görüntü hem de senaryo açısından en iyi yapımlardan biri olduğunu söyleyebileceğimiz DAĞ 2 filmini vakit kaybetmeden izlemenizi öneriyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dağ 2 Filminden Kareler

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.25 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR