Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 16.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Özet ve Detaylar

İki hafta aradan sonra Çukur 3.sezon 16.bölüm fragmanları yayınlandı. ilk önce Çukur 3.sezon 15.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Vartolu, Almanya’da küçük çocuğu babasına teslim ederek, görüntüleri alıyor. Bu arada Almanya’nın en güçlü mafyası ile dostane bağlantı kurmuş oluyor. bu bağlantılar, ilerde güçlü düşmanlara karşı yanlarında yer alabilir. Yamaç, Efsun’un ve diğer mafyaların altınlarını ele geçiriyor. Bu olay sonucunda, Çukur’a karşı büyük bir düşman olarak, Çağatay devreye girdi. En son Çağatay, Yamaç’a iki gemiyi patlatarak büyük bir göz dağı verdi. Yamaç, Azer’e dokunamadığından onun çevresinde bulunan herkesi yok etmek için plan yaptı. Koçovalılar’ın her biri bir düşmanı yok etti. Yamaç’ın adamını ise Mahsun yok etti. Sultan Koçovalı, Akın’ı eve geri çağırdı. Akın yeniden Koçovalılar’ın içine girdi.

Çukur 3.sezon 16.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahmin yapacak olursak. Çağatay, Yamaç’a benim adıma çalış, benim adamım ol diyor. Yamaç bu teklifi kabul etmeyecek. Bunun yanında, Çağatay’ın gemi patlatma gözdağına karşılık onun önemli bir binasını havaya uçuracak. Bu işte en büyük yardımcısı Mahsun olacak. Mahsun, Yamaç’ı Çağatay konusunda uyarıyor. Bu adamın çok güçlü bağlantılarının olduğunu, aynı zamanda kendisinin de çok güçlü olduğunu söylüyor. Ancak Yamaç fikrinden vaz geçmeyince, ona yardım ediyor. Çukur dizisinden Kemal çıkınca, onun yerine Yamaç’a yardım edecek kişi olarak giren Mahsun, Yamaç’ın çok işine yarayacak gibi görünüyor. Mahsun’un Kemal’den farklı yanı ise plan yapmakta ve kendi başına bağlantıları olan birisi olması, Yamaç’ın elini güçlendiriyor.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Cumali, Karaca’nın Azer’in yanında olduğunu öğreniyor. Cumali hemen harekete geçip, Karaca’yı kurtarmak için, Azer’in evine baskın düzenliyor. Azer ile Cumali karşı karşıya gelecek. Burada ortaya çıkacak olası bir çatışmayı Karaca önleyecek. Fakat bu olay sonrası Karaca, Cumali amcasının hışmına uğrayacak ve onun sevgili yeğeni olmaktan çıkacaktır. Bu olaya çok üzülen Karaca’ya en büyük desteği Azer verecektir. Bu olaydan sonra Azer ve Karca aşkı alevlenmeye başlayacaktır.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Uzun bir aradan sonra Vartolu Almanya’daki macerasını bitirip, Çukur’a döndü. Vartolu görüntülerin olduğu diski aldı. Ancak görüntüleri baştan izlemedi. Yamaç, Vartolu’ya görüntüleri izlememesini tavsiye etti. Vartolu baştan izlememe kararı alsa da daha sonra görüntüleri izleyecek. Bu izleme sonucunda ilk başta çok büyük bir şok yaşayacak. Vartolu ile Yamaç arasında çok duygusal bir yüzleşme olacağını tahmin ediyorum. Ancak bu yüzleşmenin bu bölüme yetişmeyeceğini düşünüyorum. Çukur 3.sezon 16.bölüm yayınlandıktan çok kısa süre sonra, sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 16.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR