Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 15.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 15.bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.Sezon 15.bölüm tahmini yorumlarımıza geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 14.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Vartolu, Almanya’da çocuğu teslim aldı. Ancak çocuğu Berlin dışına çıkartması çok zor olduğundan oradaki Türk çetelerden yardım ister. Türk çetesi onlardan bir Türklerin işlettiği barı dağıtmasını isterler. Vartolu kabul eder. Ancak bara gittiklerinde, Medet ile ikisi çok fazla içerler ve dağıtmazlar. Bardan çıkarken barı dağıtmaya gelen bir grup barı dağıtırlar. Sonraki gün buluşmaya gittiklerinde Berlin dışına çıkacak paketin çocuk olduğunu öğrenince, Vartolu ve Medet’e saldırırlar. Fakat bizim ikili kaçmayı başarır.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Yamaç, Azer’e saldırmaya gittiğinde karşısında Karaca’yı gördü. Azer’e saldırı düzenleyemeden geri döndüler. Cumali Koçovalı bir kere gel git yaptıysa da hayatta kalmayı başardı. Yamaç, Azer’e saldıramıyorsam yanındakileri yok ederek, onu güçsüz bırakabilirim mantığı ile Masadakileri uyardı ve yanında olmayacakları yok edeceğini söyledi. Efelenen ve onların mülklerine saldıran iki adamı da kendi mekanlarında yok etti.

Çukur 3.Sezon 15.Bölümde olacak hakkında tahminlerimize gelince; Akın Koçovalı eve dönecek. Buna karşı çıkmaya kalkışan Yamaç’ı Sultan Koçovalı suçlayarak susturacak. Akın’ın eve ve Çukur’a dönmesi ilerde büyük zararlar verecek. Belki Yamaç’ın İdris Koçovalı’yı öldürmesi ortaya çıktıktan sonra Akın, Çukur’un başına geçebilir.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde;  Vartolu, Almanya macerası sonuna gelmek üzere bu bölümde flash belleğe ulaşacaktır. Esas olay görüntüyü izledikten sonra ne yapacağıdır. Bence ilk başta büyük şok yaşasa da, sonra bu konuda Yamaç’a hak verecektir, diye düşünüyorum. Saadet, Yamaç ile konuştuktan sonra Vartolu’dan boşanmak fikrinden vaz geçecektir.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Yamaç, savaşa son hız devam edecek. Esas hedefi Efsun’un paralarına ulaşarak, onlar ile uğraşanların para musluklarını kısmak. Bunun için Aliço’dan yardım da alıyor. Yamaç, Efsun’un altınlarını ele geçirecek. Altınları eline geçirdikten sonra Efsun ile bir görüşme yapacaklar. Efsun bu görüşmede Yamaç’ı uyarıyor, ‘’hem beni hem de kendini bitirirsin’’ diyor. Yamaç, Azer’in etrafındakileri yavaş yavaş ya yanına çekiyor ya da yok ediyor. Bu bölümde de Azer’in yanında kalan bir veya iki adamı yok edecek.

Çukur 3.Sezon 14.bölüm final sahnesinde Yamaç’a saldırı düzenlenmişti. Bu saldırıyı gizemli kurtarıcısı sayesinde atlatmayı başardı. Geçen bölümde gizemli saldırganın kimliğini öğrenmiştik. Mahsun, Yamaç’a kendisini af etmesini söyler. Yamaç büyük ihtimal Mahsun’u af edecektir. Mahsun bundan sonra Yamaç’ın has adamlarından biri olarak yanında yer alacaktır. Hatta dağılan Karakuzular’dan kalanları toplayarak kendi adamları da olabilir. Yamaç’ın İstanbul savaşında çok katkısı olabilir. Yücel’in ölümünün de Mahsun tarafından olacağını düşünüyorum. Bu arada Çukur’a veda edecek diğer isim ise Timsah Celil olacaktır.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Efsun’un altınlarını eline geçiren Yamaç’ın karşısına güçlü bir düşman olarak, Çağatay çıkıyor. Çağatay, Çukur’a bir iki bölümlük değil daha uzun soluklu, sezon sonuna kadar kalacak bir düşman olarak giriyor. Çağatay’ı oynayan karakter Nejat İşler olunca, güçlü bir düşman karakteri ile girdiğini anlıyoruz.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Cumali hastanede yatıyordu. Fragmanda polisin hastaneye baskın düzenlediğini görüyoruz. Fakat Cumali yakalanmayacaktır. Yamaç daha önceden Cumali’yi oradan çıkartmış olacaktır. Karaca ve Azer aşkı bu bölümde filizlenmeye başlayacaktır. Yalnız Karaca açısından bir sorun olarak Damla var. Çünkü bu zamana kadar Karaca’ya bilgi ve tecrübesi ile sürekli yardım eden Damla, bundan sonra düşman olma ihtimali çok yüksek. Çünkü sevdiği adamı vuran kişi Azer’di. Çukur 3.Sezon 15.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 15.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR