Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 14.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 14.bölüm fragmanları yayınlandı. İlk önce Çukur 3.Sezon 13.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Kemal’in cenazesinden sonra Yamaç, Nehir ile kafa dağıtmaya gitmişti. Azer var gücü ile Çukur’a saldırı düzenlemişti. Bu saldırıdan sonra Yamaç, Azer’in yerini öğrenmek için Afgan Reşit’ten Azer’in yanında kimlerin olduğunu öğrenmek için yanına gittiler. Afgan Reşit’in yanından çıkınca Azer’in tuzağına düştüler ve Cumali Koçovalı yaralandı.

Çukur 3.Sezon 13.bölümde, Vartolu’nun Almanya macerası başladı. Ziya’yı bulmak için eski düşmanları Beşirolar’ın adamından yardım istediler. Tabii kendinin Vartolu Saadettin olduğunu sakladı. Salih Koçovalı olarak tanıttı. Ziya’yı kısa sürede buldular. Ziya, Vartolu’ya izlediği görüntülerin Alman mafyasının elinde olduğunu, onu almak için bir paketin nakil yapılması gerektiğini söyledi. Vartolu ve Medet, Alman mafyası ile buluştular ve bu işi yapacaklarını söylediler. Sıra paketin ne olduğuna gelince çok şaşırdılar.

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm analizimizi izlediğimiz fragmanlar ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yapalım. Cumali’nin intikamını almak için, Yamaç ve Çukur tayfası, Azer’in evine büyük bir baskın düzenlerler. Düzenledikleri bu baskında, Karaca şoku ile karşılaşırlar. Çünkü onlara kapıyı Karaca açmıştır. Yamaç ve Selim elleri boş olarak geri dönerler.

Çukur 3.Sezon 14.bölümde; Yamaç, sultan Hanım’a Karaca’nın orada ne işi olduğunu sorar. Sultan Hanım, Akın’ın yalanlarının da etkisi ile Yamaç’ı suçlayarak. Senin başlattığın bu savaşı bitirmek için diye cevap verir. Sultan Koçovalı, Yamaç’a karşı cephe almış oluyor. bu demektir ki yakında Akın’ı destekleyerek Çukur’un başına geçmesini sağlayabilir. Yapacağı bu hata sonucunda, Çukur’un yeniden ellerinden sezon sonunda gideceğini düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 14.bölümde; Yamaç’ı iki defa kurtaran ve üçüncüsünde de kurtarmak için ortaya çıkan gizemli adamın kimliği nihayet ortaya çıkıyor. Yamaç’ı kurtaran kişi Daha önceden bildiğimiz Mahsun’dan başkası değil. Zaten Mahsun’un düştüğü sahnede orada kesilmişti. Öldüğü falan gösterilmemişti.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Vartolu, bu bölümde de Almanya’da olacak. Görüntüleri ele geçirmek için zorlu bir mücadeleye girecek. Sonunda görüntüleri ele geçireceğini düşünüyorum. Görüntüleri ele geçirdikten sonra izleyecektir. İzledikten sonra büyük bir şok yaşayacaktır. Ancak Yamaç’a düşman olacağını sanmıyorum. Bu arada Cumali Koçovalı ölmeyecek. Ancak aranan biri olduğu için öldü gösterilebilir. Bu sayede hapse girmez. Büyük ihtimal öyle bir şey olacak. Çukur 3.Sezon 14.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 14.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR