Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 13.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 13. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 13. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 13.bölüm fragmanları yayınlandı. ancak, Çukur 3.Sezon 13.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 12.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Kemal Çukur kadınlarını kurtarırken, Azer’in eline esir düşüyor. Azer kardeşine karşılık, Kemal takası yapmaya karar veriyor. Bu takas esnasında, Azer, Koçovalılar’a tuzak kuruyor. Ancak Koçovalılar bu tuzağa hazırlıklı olduklarından savuşturuyorlar. Koçovalılar, Azer’in kardeşine yerleştirdikleri takip cihazı ile onu takip ettiler. Ancak Azer böyle bir şey olacağını bildiğinden, Bülent’i yem olarak bırakıp kardeşini oradan çıkartarak, Koçovalılara tuzak kurdu. Bu tuzak sonucunda Azer adamları ile baskın düzenlediler. Yamaç ile karşı karşıya kaldı, ancak Yamaç’ın mermisi bitti. Azer ateş edeceği sırada Kemal, Yamaç’ın önüne atlayarak vuruldu. Vartolu ve Medet, Almanya uçağına yetişmek için yola çıktılar.

Çukur 3.Sezzon 13.Bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminlerimize geçelim. İzlediğimiz fragmanlar ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Çukur 3.Sezon 13.bölüm analizimize geçelim. Vartolu ve Medet Almanya’da aradıkları adam Ziya’yı çok çabuk bulacaklar. Ziya, Vartolu’ya tam istediği bilgiyi vermeyecektir. Bunun nedeni ise, İdris Koçovalı’yı öldüren Yamaç’ın ismini bilmemesi olabilir. Fakat Timsah Celil’in ismini vereceğini düşünüyorum. Vartolu ve Medet orada Alman Mafyasının kaçırdığı bir çocuk olayına karışacaklar. Bu olayda onlara gurbetçi bir adam yardım edecek.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde, afgan Reşit sürprizi yaşanacak. Çukur 2.Sezondan hatırladığımız ve çok güçlü bir aşiretin reisi olduğunu hatırlıyoruz. Afgan Reşit, Çukur’a haberci olarak bir haber getirdi. Getirdiği habere göre, birisi bütün Çukur’u ele geçireceğini ve Koçovalılar’ı yok edeceğini söylemiş. Bu haber yollayan kişinin, Ebu Kaysar olduğunu düşünüyorum. Bu savaşta Afgan Reşit, Koçovalılar’ın yanında yer almasını bekliyorum.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde; Yamaç ölen Kemal’in intikamına karşılık Azer’in kardeşlerinden birini öldürecektir. Bu ölecek kişi daha önce kaçırdıkları Kadir olma ihtimali çok yüksek. Bu olaydan sonra Fadik Kurtuluş, Sultan hanım ile konuşarak barış sağlanmasını isteyecek. Bu konuşmaları dinleyen Karaca’nın Azer ile buluşmaya gideceğini düşünüyorum. Bu buluşmayı Azer’in Koçovalılar’a karşı kullanacağını düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 13.Bölümde; Sultan Hanım, Akın Koçovalı ile konuşmak için mekanına gidecek. Akın, Kemal’in mevlidi için Çukur’a gelecek. Daha sonra temelli gelmesini bekliyorum. Bu gelişi Yamaç’ın İdris’i öldürdüğünün ortaya çıkmasından sonra olabilir. Yamaç ve Nehir buluşması bu bölümde gerçekleşecek. Bu arada sıkışan Timsah, Efsun’dan yardım isteyecek. Çukur 3.Sezon 13.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 13.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 13.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR