Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 12.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 12. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 12. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm fragmanları yayınlandı. Ancak biz Çukur 3.Sezon 12.Bölüm analizine geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 11.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Koçovalılar üç koldan tuzağa düşmüşlerdi. Çukur kadınlarını bulmak için giden Cumali ve yanındakiler limanda Timsah Celil, Akın ile beraber Yamaç’a tuzak kurarak bölüm sonu gelmişti. Koçovalılar dört bir koldan Çukur kadınlarını aramayı sürdürmektedirler. Bülent’in parasına ve Azer’in kardeşi Kadir’in olduğu yere ulaştılar. Azer’in kardeşini ve Bülent’in paralarına el koydular. Öfkeye dönene Azer ve Bülent’i Efsun yatıştırmayı başardı. Murtaza, Azer’e ajanlık yapmaya devam etti. Bu da onların Koçovalılar’dan bir adım önde olmalarını sağlıyor. Akın hainliklerine devam etti. Timsah Celil’i Yamaç’ın üstüne saldı. Büyük bir tuzak kurdular. Vartolu nihayet dışarı çıktı.

Çukur 3.Sezon 12.Bölümde olacaklar hakkında kısaca tahmini analizimizi yapalım. Bildiğiniz üzere Çukur 3.Sezon 11.bölümde, Koçovalılar üç ayrı yerde tuzağa düşmüşlerdi. Aliço, Çukur kadınlarının yerini bulmuştu. Limanda tuzağa düşen Cumali ve diğerlerini, Vartolu ve Medet büyük bir şov yaparak oradakileri kurtarıyorlar. Selim ve yanındakiler tuzağa düştüklerini anladıklarından hemen tedbir alarak, onlara baskın düzenleyenlerden kurtuluyorlar. Burada esas Yamaç’a ne olduğu çünkü kendi başına tuzağın ortasına düşmüştü. Arabası kurşun yağmuruna uğradığından harap olmuştu. Yamaç ikinci kez gizemli biri tarafından ateşin ortasından çıkarılacak. Bu sefer Yamaç onu çıkaranı görecektir. Ancak bize bunu bu bölümde de göstereceklerini sanmıyorum. Ancak iki ihtimal var. Birinci ihtimal Nehir’in Yamaç’ı takip edip onu ateşin içinden alması veya aldırması olabilir. En güçlü ihtimal de bu olarak görünüyor. Diğer ihtimal düşük de olsa, Yönetmenin spoillerde belittiği gibi çare Akın Koçovalı’yı aktif etmek için, Akın ile Yamaç’ın ortak çalışması olasılığı ve Akın’ın Remzi’yi bu iş için görevlendirmiş olması. Zayıfta olsa, iki olayda da Remzi, çatıma esnasında Akın’ın yanında bulunmuyordu.

Çukur 3.Sezon 12.bölümde;  Aliço, Çukur kadınlarının yerini bulmuştu. Çukur kadınlarını kurtarmaya Kemal ve Metin gidecek, burada  Kemal, Azer’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmaya giden Azer onu kurtaramayacak. Azer bunun üzerine kardeşine karşılık, Kemal takasını önerecek. Bu takas esnasında Azer kalleşlik edecek ve Yamaç’a ateş edecek. Tam bu sırada Kemal, Yamaç’ın önüne atlayacak ve vurulacak. Kemal böylece diziye veda edecek. Koçovalılar, bütün kardeşler olarak büyük bir çatışmaya girecek. Bu bölümde Bülent’in sonu da gelecek. Vartolu, ile Yamaç arasında duygusal bir sahne de olacak. Çukur dizisi önümüzdeki üç bölümde final havasında geçeceğe benziyor.

Çukur 3.Sezon 12.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip sansürsüz olarak indirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 12.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full İndir

 

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full İndir

 

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.19 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR